امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: مسئولان خراسان جنوبی با امضای نامه ای خواستار سفر رهبر انقلاب به استان شدند

حجت الاسلام عبادی: مسئولان خراسان جنوبی با امضای نامه ای خواستار سفر رهبر انقلاب به استان شدند

حجت الاسلام سیدمحمد باقر عبادی امروز (۱۳آبان) در جمع عزاداران حسینیه خراشاد از تنظیم نامه ای با امضای همه مسئولان عالی استان به منظور دعوت از رهبر معظم انقلاب به خراسان جنوبی خبر داد و گفت: این نامه تقدیم دفتر معظم له می شود.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری شبستان؛ حجت الاسلام سیدمحمد باقر عبادی امروز (۱۳آبان) در جمع عزاداران حسینیه خراشاد با تسلیت فرارسیدن سالروز عاشورای حسینی اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران نشات گرفته از قیام امام حسین(علیه السلام) است.

 وی با بیان اینکه طبق روایات و احادیث وارد شده گریه برای امام حسین(علیه السلام) ثواب بسیاری دارد، افزود: امام حسین(علیه السلام) در راه خداوند از همه چیز خود حتی خانواده گذشت.

 نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با اشاره به فریضه امر به معروف و نهی از منکر گفت: امام حسین(علیه السلام) برای احیای امر به معروف و نهی از منکر به شهادت رسید.

 وی امر به معروف و نهی از منکر را وظیفه هر مسلمانی دانست و تصریح کرد: مسلمانان در برابر توهین به نظام و ولایت باید به وظیفه دینی خود یعنی امر به معروف و نهی از منکر عمل کنند.

 وی با تاکید براینکه جامعه به احیای امر به معروف و نهی از منکر نیاز دارد، به موضوع اسیدپاشی اخیر اصفهان اشاره کرد و گفت: این جریان هیچ ارتباطی با امر به معروف و نهی از منکر نداشته و در این بین تنها دشمن به دنبال ضربه زدن به جایگاه و اهمیت این فریضه الهی بود.

 حجت الاسلام عبادی با اشاره به اینکه اگر در جامعه امر به معروف و نهی از منکر نباشد امنیت اجتماعی از بین می رود، اظهار داشت: دشمن در این جریان درصدد به حاشیه بردن اقدام مجلس در زمینه امر به معروف بود.

 وی به درخواست های فراوان مردم و جوانان مبنی بر دعوت از مقام معظم رهبری به منظور سفر به خراسان جنوبی اشاره کرد و گفت: پیرو این درخواست ها نامه ای رسمی به منظور دعوت از مقام معظم رهبری به خراسان جنوبی تنظیم و به امضای استاندار رسیده و در حال جمع کردن امضای دیگر نمایندگان، ائمه جمعه و دیگر مسئولان استان هستیم تا تقدیم دفتر معظم له شود.

 وی یادآور شد: بدون شک سفر رهبر معظم انقلاب به استان خراسان جنوبی همچون سفر اول ایشان، موجب خیر و برکت زیادی برای استان می شود.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا