امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: مسئولین استانی به جای دغدغه رقص زن و مرد، پیگیر بودجه های استان باشند

حجت الاسلام عبادی: مسئولین استانی به جای دغدغه رقص زن و مرد، پیگیر بودجه های استان باشند

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام عبادی جمع مردم در شب شام شهادت حضرت زهرا(س) در مسجد و مجتمع فرهنگی مذهبی بقیع با اشاره به پروژه مهم راه آهن اظهار داشت : بعد از پیگیری های انجام شده در مورد تخصیص ردیف اجرایی برای راه آهن شرق، این ردیف با بودجه ۵ میلیاردی وارد مجلس شد، ولی با این مبلغ صدها سال طول میکشد تا این راه آهن به سر انجام برسد.

وی افزود: لذا از مسئولین استانی انتظار میرود عوض اینکه به مسائل رقص زن و مرد بپردازند، پیگیر می بودند تا این بودجه بیشتر شود و یا در خصوص فاینانس پیگیر باشند.

حجت الاسلام عبادی بیان داشت: البته در خصوص فاینانس راه آهن پیگیری هایی انجام شده، با کشور های مختلف و حتی فاینانس داخلی با آستان قدس رضوی هم صحبت هایی شده که نظر مثبتی روی فاینانس این پروژه دارند.

وی درادامه اذعان داشت: در باروری ابر ها پیگیری شده و تعدادی از باران هایی که انجام شده بدلیل همین باروری ابرها بوده است.

نماینده مردم بیرجند در مجلس خاطر نشان کرد: از وزیر راه و شهرسازی قولهایی گرفته ایم، برای اینکه دوبانده کردن جاده بیرجند قاین تسریع بیشتری پیدا کند و پرواز های بیرجند تهران نیز افزایش یابد، همچنین قولی برای افزودن پرواز بیرجند کیش نیز گرفته شده است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در کشور دغدغه های فرهنگی بسیار کمتر شده است اظهار داشت: تنها جایی که می شود در بحث فرهنگ اقدام خوبی صورت گیرد، وزارت آموزش و پرورش است، که باید از آنجا فرزندان با فرهنگی تربیت شوند.

وی افزود: حتی برخی فرهنگ های ما درست نیست، چرا که همه به نمره علمی فرزندانمان بها می دهیم  ولی برای فرهنگ اسلامی فرزندمان دغدغه ای نداریم.

حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی در بخشی دیگر از سخنان خود با توجه به اظهارات اخیر استاندار افزود: متاسفیم که مقام عالی دولت در استان در جمع هنرمندان اظهار کردند که استان خراسان جنوبی پادگان شده است، و به بحث رقص  زن و مرد پرداخته اند.

وی افزود: آیا امروز تمامی مشکلات مردم از جمله بیکاری و آب و راه حل شده است  تنها دغدغه مردم شادی و رقص زن و مرد است؟

حجت الاسلام عبادی خاطر نشان کرد: در ابتدای انتصاب این استاندار بارها به وزیر کشور یادآور شدم که برای سومین استان پهناور کشور استانداری در سطح وزیر لازم است، نه این فردی که با یک حرف دو استان را بهم ریخته است و حتی به مردم شریف و متدین خراسان شمالی هم توهین شده است.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا