امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی مطرح کرد: فرسایشی شدن پروژه استادیوم ورزشی ۱۵ هزار نفری غدیر بیرجند

حجت الاسلام عبادی مطرح کرد: فرسایشی شدن پروژه استادیوم ورزشی ۱۵ هزار نفری غدیر بیرجند

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فرسایشی شدن پروژه استادیوم ورزشی ۱۵ هزار نفری غدیر بیرجند، گفت: گرچه برای ساخت این مجموعه ورزشی مکان‌یابی خوبی نشده است اما به تاخیر افتادن افتتاح آن عواقب خوبی برای خراسان جنوبی ندارد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی ظهر امروز در دیدار با حمیدرضا برومند سرپرست اداره ورزش و جوانان خراسان جنوبی اظهار داشت: محرک ورزش‌های همگانی ترویج ورزش‌های قهرمانی است.

وی با اشاره به حضور نجمه خدمتی به عنوان تنها نماینده المپیکی خراسان جنوبی در رشته تیراندازی، افزود: باید شرایط و زمینه مناسبی برای حضور مقتدرانه بانوی تیرانداز استان در رقابت‌های المپیک ریو فراهم شود و مسؤولان به طور جد پیگیر این موضوع باشند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: سرمایه عظیم نیروی انسانی و توان بالقوه جوانان مهم‌ترین مولفه‌های توسعه ورزش در استان است که باید با برنامه‌ریزی هدفمند و پایدار به خوبی از آن بهره‌برداری شود.

عبادی با بیان اینکه جانبازان و معلولان نیز از استعدادهای بالقوه ورزشی خوبی برخوردار هستند، گفت: کسب مدال گردن‌آویز برنز سهمیه کامپوند پارالمپیک ریو “سمیه عباس‌پور” بانوی معلول کماندار نهبندانی‌الاصل خراسان جنوبی نشان از توانمندی بسیار خوب استان در میادین ورزشی بین‌المللی دارد.

وی خواستار فراهم کردن زمینه حضور فوتبال خراسان جنوبی در لیگ برتر کشور شد و خاطرنشان کرد: ورزش‌های کلاسیک فوتبال و والیبال از جذابیت‌های بسیار بالایی در جذب جوانان و نوجوانان برخوردار است ضمن اینکه اعتماد به نفس و سر زندگی را در ورزشکار تقویت می‌کند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به فرسایشی شدن پروژه ورزشی استادیوم ۱۵ هزار نفری غدیر بیرجند اشاره کرد و گفت: گرچه در ابتدای امر برای ساخت این مجموعه ورزشی مکان‌یابی خوبی نشده است اما به تاخیر افتادن افتتاح آن عواقب خوبی برای مجموعه اداری و ورزشی خراسان جنوبی ندارد.

عبادی تاکید کرد: اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی مکاتبات و مراوداتی با وزارتخانه داشته باشد و زمینه جلسه مشترک استاندار، نماینده‌های مجلس شورای و مدیران ورزشی استان در وزارت ورزش و جوانان برای جذب اعتبار و مطالبات مردمی بهره‌برداری استادیوم ورزشی غدیر بیرجند را فراهم کند.

وی با اعلام حمایت از سیاست راهبردی و برنامه‌های اجرایی اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی در راستای توسعه ورزش قهرمانی و ترویج ورزش‌های همگانی متذکر شد: پروژه‌های ناتمام ورزشی احصا و برای جذب اعتبار و یا هم براساس اختیارات قانونی واگذاری به بخش خصوصی اقدام شود.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: اخلاق، معنویت و منش پهلوانی باید در ورزش نهادینه شود و ورزشکاران به همان اندازه که به دنبال تقویت جسمی و کسب مدال قهرمانی هستند در رعایت اخلاق انسانی، آموزه‌های قرآنی و رشد قوای روحی خویش نیز باشند.

عبادی بر پیگیری مطالبات و ساماندهی انتظارات جوانان به ویژه در چارچوب حوزه‌هایی چون اشتغال‌زایی، ازدواج و کاهش آسیب‌های اجتماعی تاکید کرد و  همه سازمان‌ها را دعوت به همکاری و تعامل با اداره کل ورزش و جوانان در این امر خطیر نمود.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا