امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: منافع حزب و گروه در خدمت به مردم کنار گذاشته شود

حجت الاسلام عبادی: منافع حزب و گروه در خدمت به مردم کنار گذاشته شود

حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی امشب (۲۷ دی) در دیدار با خانواده شهید محمدرضا صالحی بیک گفت: اگر منافع حزبی، گروه و جناحی را بر خدمت به مردم و ارزش‌های انقلاب ترجیح بدهيم؛ مدیون شهدا و جانبازان خواهیم بود و باید در قيامت پاسخگو باشیم.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از شبستان؛ حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی امشب (۲۷ دی) در دیدار با خانواده شهید محمدرضا صالحی بیک با اشاره به اینکه خانواده شهدا و جانبازان چشم و چراغ ملت هستند، اظهار داشت: خانواده شهدا در بین مردم ایران اسلامی از عزت و احترام زیادی برخوردار هستند و هر کوچه‌ای که در آن خانواده شهید زندگی می‌کند، معنویت خاصی پیدا می‌کند.

وی با بیان اینکه خانواده شهدا و جانبازان در جمهوری اسلامی ایران از احترام و عزت خاصی برخوردار هستند، افزود: انسان وقتی که از کنار یک خانواده شهید عبور می‌کند، عطر معنویت شهید را در کوچه احساس می‌کند.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس با بیان اینکه خانواده شهدا و جانبازان از نورانیت و معنویت بالایی برخوردار هستند، اظهارداشت: شهدا بزرگ‌ترین سرمایه یعنی جان خود را با خدا معامله کردند و به خاطر دفاع از اسلام و انقلاب با خداوند معامله کردند و این وظیفه همه مسئولان را چند برابر می‌کند.

حجت الاسلام عبادی افزود: تمامی مسئولان باید بدور از مسائل و منافع سیاسی و جناحی و حزبی با خدمت به کشور و مردم دین خود را نسبت به شهدا و جانبازان ادا کنند.

وی گفت: اگر منافع حزبی و جناحی را بر خدمت به مردم و ارزش‌های انقلاب ترجیح بدهيم؛ مدیون شهدا و جانبازان خواهیم بود و باید در قيامت پاسخگو باشیم.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس تاکید کرد: همه مسئولان باید با تلاش و جدیت و پشتکار خود در راستای خدمت به مردم و دفاع از ولایت دین خود را نسبت به شهدا ادا کنند.

حجت الاسلام معصومی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان نیز در این دیدار خدمت به خانواده معظم شهدا و ایثارگران را یک وظیفه عنوان کرد و گفت: بنیاد شهید نیز در راستای رفع مشکلات جانبازان و خانواده معظم شهدا از هیچ توانی دریغ نخواهد کرد.

لازم به ذکر است؛ شهید محمدرضا صالحی نیک در سال ۱۳۳۰ در روستای تخته جان در خانواده‌ای مذهبی و مستضعف بدنیا آمد و در فعالیت‌های انقلابی و جلسات مذهبی حضور فعالی داشت.

وی در سال ۱۳۶۱ یعنی در ۳۱ سالگی به جبهه اعزام شد و در ۵ اردیبهشت ۱۳۶۵ در ششمین مرحله حضور در میدانهای نبرد حق علیه باطل در جبهه حاج عمران در عملیات کربلای ۲ به درجه رفیع شهادت نایل آمد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا