امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: مواضع خاورستان در تبیین بیانات رهبری قابل دفاع است/ باید روحیه مطالبه گری را در مردم بالا برد

حجت الاسلام عبادی: مواضع خاورستان در تبیین بیانات رهبری قابل دفاع است/ باید روحیه مطالبه گری را در مردم بالا برد

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: باید مطالب و بیانات مقام معظم رهبری که نقشه راه است را به درستی تبیین و اطلاع رسانی کنید که در این خصوص مواضع خاورستان بسیار قابل دفاع است.

 

به گزارش روابط عمومي دفتر نماينده مردم بيرجند، درميان و خوسف در مجلس شوراي اسلامي به نقل از خبرنگار خاورستان، ظهر امروز حجت اسلام سید محمد باقر عبادی نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در راستای سرکشی از رسانه ها، برای اولین بار و برای عرض خداقوت از پایگاه خبری تحلیلی خاورستان بازدید کرد.

حسین خسروی چاهک مدیر پایگاه خبری خاورستان در این دیدار اظهارکرد: چند سالی بود که در مجلس شورای اسلامی صدای خراسان جنوبی شنیده نمی شد؛ اما امروز به برکت وجود نمایندگان استان بخصوص شما؛ مشکلات خراسان جنوبی در مجلس بیان می شود.

وی افزود: بنده نه به عنوان مدیرپایگاه خبری بلکه به عنوان کسی که به شما رأی داده است، از اینکه صدا و مشکلات مردم را به گوش مسئولان کشوری می رسانید تشکر می کنم.

مدیر پایگاه خبری خاورستان با بیان اینکه از پیگیری موضوع مشکلات بیمه خبرنگاران و بیان آن در نطق پیش از دستورتشکر می کنم اظهارکرد: راه آهن و آبرسانی به استان از موضوعات مهم قابل پیگیری دیگر است.

بازدید نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف از خاورستان

خسروی چاهک با بیان اینکه یکی از موارد قابل تاملی که به دلیل ضربه خوردن به کشور و نظام؛ قادر به رسانه ای کردن آن نیستیم مسئله فساد در دولت است افزود: این موضوع هم اکنون رخ عیان کرده و از شما خواستارم تا این مسئله را پیگیری کنید.

حجت الاسلام عبادی در این دیدار ضمن اظهار آشنایی با پایگاه خبری تحلیلی خاورستان، گفت: خاورستان رسانه ای است که در استان حضور فعال دارد و محل مراجعه مردم استان و خارج استان است.

وی افزود: گاهی دیده ام که افرادی در تهران و نمایندگان خارج از استان هم با این سایت آشنا هستند و این نشان از موفقیت در کار شما و پیدا کردن جایگاه مناسب دارد که از دست اندرکاران سایت خاورستان تشکر می کنم.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به اینکه برای این سایت آرزوی موفقیت روز افزون در دفاع از حقوق مردم و ارزش های انقلاب دارم بیان کرد: این پایگاه خبری نشان داده که با کسی رو دربایستی ندارد و رمز جاذبه این سایت هم همین موضوع است.

بازدید نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف از خاورستان

عبادی بیان کرد: مردم این  استان افرادی محجوب هستند و خیلی از مطالب را با احتیاط بیان می کنند، اما این سایت بدون رو دربایستی حقایق را بیان کند و این باعث رصد زیاد این سایت و موفقیت آن شده است.

وی ادامه داد: از جمله مسائلی که باعث موفقیت می شود ارائه مطالب مستند و درست و بیان مطالب به همان شیوه ای که بیان شده؛ است و مطالب باید درچارچوبه منافع مردم باشد.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی  گفت: هم اکنون در یک شرایط حساسی قرار داریم که پس از زمان حکومت دینی ائمه تا الان، حکومت دینی درمقیاس جمهوری اسلامی نداشتیم، و رکن رکین این حکومت؛ ولی فقیه است.

بازدید نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف از خاورستان

عبادی اذعان کرد: ولی فقیهی که نصیب ما شده است کوچکترین شائبه شخصی و مادی ندارد و برعکس تیزبینی دقیقی در ارزش های دینی و منافع مردم دارند و در دنیا شناسی و غرب شناسی از همه مدعیان در این حوزه ها؛ ده قدم جلوتر هستند که پیش بینی های ایشان و هم چنین تذکراتشان به افرادی که با لبخند آمریکا غش می کنند نشان از این موضوع دارد.

وی تاکید کرد: باید مطالب و بیانات مقام معظم رهبری که نقشه راه است را به درستی تبیین و اطلاع رسانی کنید و مردم دوست دارند که این مطالب مجددا یادآوری شود اما متاسفانه برخی ازجریانات سیاسی به این ها نمی پردازند که در این خصوص مواضع خاورستان بسیار قابل دفاع است.

بازدید نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف از خاورستان

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: خیلی از پیگری هایی را که برای استان انجام می دهیم را نمی توانیم رسانه ای کنیم چرا که برخی از پیگری ها ابتر و دچار خدشه می شود و این موضوعات تا به نتیجه کامل نرسد را بیان نمی کنیم.

عبادی تاکید کرد:  باید روحیه مطالبه گری را در مردم استان بالا ببریم و مردم بدون هیچ رودربایستی مطالبات خود را از نماینده ، استاندار و مسئولان پیگیری کنند که در این خصوص بنده اعلام آمادگی می کنم.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا