امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: نامگذاری امسال از سوی رهبر فرزانه انقلاب تاکید مجدد جمهوریت و اسلامیت نظام است

حجت الاسلام عبادی: نامگذاری امسال از سوی رهبر فرزانه انقلاب تاکید مجدد جمهوریت و اسلامیت نظام است

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: نامگذاری امسال از سوی رهبر فرزانه انقلاب، تاکید و یادآوری مجدد بر دو مولفه اساسی جمهوریت و اسلامیت نظام جمهوری اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی روز شنبه در گفت و گو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: این موضوع مسوولیت دولت و دولتمردان را سنگین تر می کند.

وی گفت: البته در طول بیش از سه دهه از عمر نظام جمهوری اسلامی، همکاری و همدلی دولت و مردم به صورت دو جانبه بارها و بارها مشهود بوده و می باشد.

حجت الاسلام عبادی افزود: اما اینکه رهبری سال ۹۴ را به سال ‘دولت و ملت، همدلی و هم زبانی’ نامگذاری کردند، تاکید معظم له بر این است که هر قدر بین مردم و دولت صمیمیت بیشتر و همکاری و همدلی بیشتری باشد، کارها بهتر پیش خواهد رفت.

وی با بیان اینکه در نظام جمهوری اسلامی دولت خدمتگزار مردم و مردم نیز کارفرمای دولت هستند، گفت: شرط تحقق همدلی و همزبانی بین ملت و دولت در آن است که دولت در نظام بروکراسی کشور تحول ساختاری بوجود بیاورد.

به گفته وی اشتغال، کاهش نرخ تورم و مبارزه با فاسد(مربوط به هر گروه و جناحی که می خواهد باشد) از جمله موضوعاتی است که مردم از دولت توقع دارند با جدیت دنبال کند و دولت نیز باید برای تحقق آن در اجرای قوانین دقت بیشتری به عمل آورد و هر جا نیز نیاز به قانون جدید و یا رفع خلاء قانونی بود، از مجلس کمک بخواهد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا