امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی به همراه چند تن از مسئولین شهرستانی از تعدادی از روستاهای بخش مرکزی این شهرستان درمیان بازدید کرد

حجت الاسلام عبادی به همراه چند تن از مسئولین شهرستانی از تعدادی از روستاهای بخش مرکزی این شهرستان درمیان بازدید کرد

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در دهگردشی از روستاهای بورنگ ، قاسم آباد و ماه بانو ، هندوالان ، دره چرم ، خلف ، محمدیه و مهدی آباد گندمی این شهرستان از نزدیک با مشکلات مردم این روستاها آشنا شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از پایگاه خبری تحلیلی وحدت درمیان، حجت الاسلام عبادی نماینده مردم شهرستانهای بیرجند ، درمیان و خوسف  به همراه چند تن از مسئولین شهرستانی از تعدادی از روستاهای بخش مرکزی این شهرستان درمیان بازدید کرد.
عبادی در دهگردشی از روستاهای بورنگ ، قاسم آباد و ماه بانو ، هندوالان ، دره چرم ، خلف ، محمدیه و مهدی آباد گندمی این شهرستان از نزدیک با مشکلات مردم این روستاها آشنا شد.
تامین آب شرب کافی ، پوشش کامل تلفن همراه ، آسفالت  راه ها ، احداث بند های خاکی و سیل بند ، اشتغال و بهداشت و درمان از مهم ترین خواسته های مردم در این دیدار ها بود .
حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی در جمع مردم این روستاها با تبریک سالروز نیمه شعبان گفت : اختلاف میان اهل سنت و شیعه در متولد نشدن و شدن امام زمان (عج) مسئله ای بسیار کوچک است که نباید هیچوقت باعث ایجاد اختلافات بزرگتر شود که دشمن به دنبال همین فرصتها برای ضربه زدن بر پیکر اسلام است .
وی با توجه به قرار گرفتن استان خراسان جنوبی در زمره مناطق کم برخودار و فرصت استفاده از تسهیلات صندوق توسعه ملی با سود کمتر خواستار همت جوانان منطقه برای استفاده از این تسهیلات در جهت ایجاد اشتغال شد.
حجت الاسلام عبادی هم چنین با اشاره به سالروز ارتحال امام راحل و قیام  ۱۵ خرداد این روز را روزی مهم در شکل گیری انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود : شخصیت امام (ره) با پیوند با خدا و ائمه معصومین شخصیتی الهی پیدا کرده بود.

 

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا