امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: هرگونه کوتاهی مسئولان در مباحث عمرانی از سوی نمایندگان پیگیری می شود

حجت الاسلام عبادی: هرگونه کوتاهی مسئولان در مباحث عمرانی از سوی نمایندگان پیگیری می شود

حجت الاسلام سیدمحمد باقر عبادی امروز (۱۰ اردیبهشت) در جمع دانشجویان آموزشکده فنی و حرفه ای پسران (ابن حسام) بیرجند اظهار داشت: آموزشکده ابن حسام بیرجند با دو بخش شعار امسال “اقتصاد و فرهنگ” مرتبط است.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از شبستان؛ حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی در ادامه با تاکید بر اینکه حفظ حرمت و جایگاه معلمان بسیار بالا است و این جزو سبک زندگی اسلامی است، با تبریک پیشاپیش ۱۲ اردیبهشت روز شهادت شهید مطهری گفت: شهید مطهری بصیرت و دانش بالا و به روزی داشت و دانشجویان باید آثار شهید مطهری را مطالعه و با آن آشنا شوند.
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در برخی از رشته های آموزشکده های فنی و حرفه ای هیچ بیکاری وجود ندارد و دانشجو بلافاصله بعد از اتمام درس، مشغول به کار می شود.
وی افزود: آنچه دنیای امروز به آن اهمیت می دهد، آشنایی با فن است و این همان چیزی است که متاسفانه در دانشگاههای کشور به آن بی مهری شده است.
حجت الاسلام عبادی تاکید کرد: جهت گیری آموزشکده های فنی و حرفه ای بسبار خوب است اما فرهنگ سازی خوبی نسبت به جایگاه این مراکز در جامعه انجام نشده است، تا مردم به آن رغبت داشته باشند.
وی گفت: در دنیای امروزی افرادی که به فنون و علم رایانه آشنایی نداشته باشند؛ بی سواد تلقی می شوند.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مشکلات آموزشکده فنی و حرفه ای بیرجند بیشتر در زمینه عمرانی است، خاطرنشان کرد:هرگونه کوتاهی مسئولان در مباحث عمرانی از سوی نمایندگان مجلس پیگیری می شود.
پایان پیام/
 

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا