امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: وزیر اطلاعات را به عنوان وزیر مدافع خراسان‌جنوبی می‌شناسیم

حجت الاسلام عبادی: وزیر اطلاعات را به عنوان وزیر مدافع خراسان‌جنوبی می‌شناسیم

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در جریان سفر وزیر اطلاعات به بیرجند گفت: وزیر اطلاعات را به عنوان وزیر مدافع استان خراسان جنوبی می‌شناسیم.

 

به گزارش روابط عمومي دفتر نماينده مردم بيرجند، درميان و خوسف در مجلس شوراي اسلاميبه نقل از روابط عمومی نمایندگی ولی فقیه در خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی امروز در جریان دیدار وزیر اطلاعات با نماینده ولی فقیه در استان، اظهار داشت: وجود حجت‌الاسلام و المسلمین علوی در هیأت دولت مغتنم است.

 

وی با اشاره به اینکه استان خراسان جنوبی از جهت اقتصادی دارای مشکلاتی است، گفت: آمار بالای بیکاری، آبرسانی به بیش از ۴۷۰ روستا و خالی شدن ۱۷۰۰ روستا که اخیرا در رسانه‌ها مورد اشاره قرار گرفته از جمله مشکلات استان است.

 

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس به تماس اخیر مدیر دفتر یکی از مسؤولان کشوری پیرامون بررسی در خواست‌های بنده اشاره کرد و افزود: به این مدیر گفتم که کار از زیربنا گذشته است و مردم برخی روستاها فقط درخواست یک لیوان آب دارند.

 

عبادی با بیان اینکه بحث انتقال آب به خراسان جنوبی تاکنون جدی گرفته نشده است، تصریح کرد: در این استان باید آبخوان‌داری و پروژه‌های مربوط به آبخیزداری به سرعت حمایت و اجرایی شود تا قطره‌ای آب به هدر نرود.

 

وی در پایان با تأکید بر اینکه اگر به مشکلات استان توجه ویژه‌ای نشود، در آینده دچار مشکل امنیتی خواهیم شد، خاطرنشان کرد: وزیر اطلاعات را به عنوان وزیر مدافع استان خراسان جنوبی می‌شناسیم.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا