امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: وضعیت فاضلاب شهری خراسان جنوبی نامطلوب است/ لزوم نوسازی شبکه‌های توزیع و انتقال آب برای کاهش هدررفت

حجت الاسلام عبادی: وضعیت فاضلاب شهری خراسان جنوبی نامطلوب است/ لزوم نوسازی شبکه‌های توزیع و انتقال آب برای کاهش هدررفت

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی در دیدار با مدیرعامل محترم آب و فاضلاب خراسان جنوبی گفت: با توجه به هدررفت آب در شبکه‌های توزیع آب به ویژه هدر رفت بالای آن در شهر بیرجند نوسازی این خطوط و شبکه‌های آبرسانی هر چه زود‌تر انجام شود.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از تسنیم از بیرجند، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد باقر عبادی ظهر امروز در دیدار با مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری خراسان جنوبی، اظهار داشت: امروز بر طرف کردن نیاز مردمی از نعمات الهی است که باید قدر‌دان آن باشیم.

وی افزود: آب و فاضلاب شهری از جایگاه مهمی برخوردار است و به ویژه در استان خراسان جنوبی که با مشکلات کمبود آب دست به گریبان است این نهاد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نوسازی شبکه‌های آبرسانی مهم است و در این راستا برای جلوگیری از هدر رفت آب باید در دستور کار باشد زیرا روز به روز با توجه به مسائل و عوامل طبیعی نظیر خشکسالی‌ها آب ارزش بیشتری پیدا می‌کند.

عبادی بیان کرد: با توجه به دسترسی مناطق شهری و روستایی از آب نیز درصد هدر رفت سطحی آب در استان به ویژه شهرستان بیرجند بالا است و با توجه به هدر رفت آب در شبکه‌های توزیع آب به ویژه هدر رفت بالای آن در شهر بیرجند نوسازی این خطوط و شبکه‌های آبرسانی باید هر چه زود‌تر انجام شود.

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی گفت: در زمینه فاضلاب نیز با احداث تصفیه خانه فاضلاب شهری در حاشیه شهر بیرجند بوی نامطبوعی در ورودی شهر حاصل شده که زیبنده و شایسته شهر نیست.

عبادی بیان کرد: با توجه به قرارگیری این تصفیه خانه در ابتدای شهر و همچنین مسیر ورود و رفت و آمد گردشگران، مهمانان و سایرین از ابتدا جاده و ورودی شهر باید پیگیری و نوسازی آن صورت گیرد.

وی افزود: در این زمینه نیز هرچه زود‌تر وامی که از محل صندوق جهانی اکو مشخص شده باید جذب شود تا شاهد رفع بوی نامطبوع این تصفیه خانه باشیم.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا