امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: ولایت فقیه مهمترین میراث امام خمینی(رحمت الله علیه) برای ملت جمهوری اسلامی ایران است

حجت الاسلام عبادی: ولایت فقیه مهمترین میراث امام خمینی(رحمت الله علیه) برای ملت جمهوری اسلامی ایران است

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در جشن ولادت امام زمان (عجل الله تعالی علیه) در روستای بورنگ از توابع بخش مرکزی شهرستان درمیان اظهار داشت: امام خمینی(رحمت الله علیه) نعمتی است که خداوند به ایرانیان عطا فرمود که این نعمت را به کشور های مصر، عراق و افغانستان و دیگر کشور های اسلامی عطا نکرده است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی(چهارشنبه ۱۳ خردادماه سال جاری) در مراسم جشن ولادت امام زمان (عجل الله تعالی علیه) در روستای بورنگ از توابع بخش مرکزی شهرستان درمیان، اذعان داشت: امام راحل در میان دو قدرت سکولاریسم شرق و لیبرال دمکرات غرب بحث ولایت فقیه را مطرح و دمکراسی دینی را اجرا کرد که باعث متمایز شدن انقلاب مردم ایران با سایر انقلاب های جهان شود.

حجت الاسلام عبادی با اشاره به اعتماد امام خمینی(رحمت الله علیه) به ملت ایران خاطرنشان کرد: ملت ایران هم در جواب اعتماد امام با حضور حداکثری خود در صحنه های مختلف وفاداری خود را به ولایت فقیه ثابت کرده اند این در صورتی است که کشور های مدعی غربی که حرف از دمکراسی می زنند مردم خودشان در انتخابات زیر ۵۰ درصد شرکت می کنند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در خانه ملت بیان کرد: امام خمینی(رحمت الله علیه) زمانی که هیچ کس جرأت حرف زدن بر علیه آمریکا رو نداشت شعار علیه “اسرائیل و آمریکا” سر می دادند و امروز شاهد آن هستیم که به برکت حرکت وسیع امام(رحمت الله علیه) در خود کشور آمریکا پرچم آمریکا رو آتش می زنند.

حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی پایان اذعان داشت: امام خمینی(رحمت الله علیه) از هیچ کشوری ترسی نداشت و توکل بر خداداشت. ایشان بر قدرت داخلی ایمان داشتند و رابطه با آمریکا را نمی پسندیدند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا