امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: پنج میلیارد ریال به آموزش و پرورش بیرجند اختصاص می یابد

حجت الاسلام عبادی: پنج میلیارد ریال به آموزش و پرورش بیرجند اختصاص می یابد

حجت الاسلام والمسلمین محمد باقر عبادی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس دیدار با مدیر کل توسعه، تجهیز و نوسازی مدارس استان و رئیس آموزش و پرورش شهرستان بیرجند اظهار کرد: کمبود فضای آموزشی در مهر شهر بیرجند در دیدار با وزیر آموزش و پرورش مطرح شده که در این دیدار وزیر قول احداث فضای آموزشی نیمه تمام مهر شهر را داده است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مرم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از مهر؛ حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی از پیگیری ۵۰۰ میلیون تومان مطالبات آموزش و پرورش بیرجند از طریق وزارت خانه متبوع خبر داد و افزود: در دیدار با وزیر آموزش و پرورش دستور برگشت مطالبات از خزانه توسط وزیر داده شد.

وی همچنین به پیگیری اختصاص ۶۰ میلیون تومان اعتبار برای موارد خاص در دیدار با وزیر آموزش و پرورش برای حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی خبر داد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی کمبود خودرو برای آموزش پرورش استان و بیرجند را یکی دیگر از مشکلات مطرح شده در دیدار با وزیر آموزش پروش عنوان کرد و افزود: با توجه به کمبود خودرو در وزرارتخانه متبوع درخواست یک هزار دستگاه خودرو برای این وزارت خانه داده شده و وزیر آموزش پرورش قول داده اند که حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف را در این زمینه ویژه ببینند.

حجت الاسلام عبادی ادامه داد: شهرستان بیرجند با توجه به میزان جمعیت نیازمند فضای آموزشی بیشتر و توجه ویژه مسئولان امر است که باید در اعتبارات استانی یک نگاه ویژه به مرکز استان صورت گیرد.

وی یادآور شد: مجلس شورای اسلامی برای سال جاری این اختیار را به نوسازی مدارس و آموزش و پرورش داده تا مدارس فرسوده تقاطع خیابان های سطح شهرها را واگذار و از محل فروش آن ها یک فضای آموزشی مناسب در جایی دیگر احداث شود.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا