امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: پیشرفت کشور، در گرو همدلی و همزبانی ملت و دولت است

حجت الاسلام عبادی: پیشرفت کشور، در گرو همدلی و همزبانی ملت و دولت است

نماینده مردم بیرجند و درمیان در مجلس شورای اسلامی، گفت: پیشرفت کشور هوشیاری بیشتر و وحدت، همدلی و همزبانی بیشتری می‌طلبد، که لزوم آن همدلی و همزبانی، بیشتر ملت و دولت است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی،

حجت الاسلام و المسلمین محمدباقر عبادی» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خراسان جنوبی، گفت: همانطور که شاهد هستیم سیاست کلی استکبار اختلاف افکنی و تفرقه است و از لیبی تا افغانستان این وضعیت مشاهده می‌شود.

وی افزود: هدف دشمنان اختلاف افکنی در منطقه است تا حکومت قدرتمندی در منطقه وجود نداشته باشد زیرا منافع اسرائیل این را اقتضا می‌کند.

نماینده مردم بیرجند و درمیان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: اختلاف‌های قومی، نژادی، مذهبی و سیاسی از اهداف استکبار در منطقه است و بحث اختلاف افکنی در ایران همیشه در اولویت کاری این‌ها بوده است.

عبادی ادامه داد: ولی تا کنون نتواسته‌اند به این امر دست یابند و این امر به دلیل اصولی است که بین مردم ایران و همزبانی نسبت به اهداف جمهوری اسلامی بوده که باعث شده تا مقام معظم رهبری این شعار را برای سال در نظر بگیرند.

وی اظهار کرد: برای تحقق این شعار سعی شود همه دوستداران انقلاب که به نظام جمهوری اسلامی ایران اعتقاد دارند برای تحقق اهداف متعالی پیگیری کنند.

نماینده مردم بیرجند و درمیان در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه دو قطبی کردن جامعه خطایی است که نباید انجام شود، گفت: نقدهای دلسوزانه و منصفانه را برتابیم و موضع خصمانه نگیریم و دولت را کمک کنیم که نسبت به اهداف جمهوری اسلامی موفق شود.

عبادی تاکید کرد: تاکنون این امر در کشور ما محقق بوده و از این پس نیز متحدتر و منسجم‌تر باشیم تا تحقق این امر بیشتر پیش رود.

وی تصریح کرد: پیشرفت کشور هوشیاری بیشتر و وحدت، همدلی و همزبانی بیشتری می‌طلبد که لزوم آن همدلی و همزبانی، بیشتر ملت و دولت است.

نماینده مردم بیرجند و درمیان در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: اسیر نقشه‌های دشمن نباشیم و قدر هم را بیشتر بدانیم که با همدلی و همزبانی آینده از آن ماست.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا