امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی پیش از خطبه‌های نماز جمعه اهل سنت طبس مسینا: غرب به دنبال ايجاد اختلاف و فاصله انداختن بين جمع مسلمانان است

حجت الاسلام عبادی پیش از خطبه‌های نماز جمعه اهل سنت طبس مسینا: غرب به دنبال ايجاد اختلاف و فاصله انداختن بين جمع مسلمانان است

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نمازجمعه محل ارتباط است و پيوستگي اجتماعي ايجاد مي كند، گفت: دنياي اسلام تاكيد بر جمع گرايي دارد، برگزاري حج و نماز جماعت و صله رحم تاكيد بر اين است.

  به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرنگار خاورستان، حجت‌الاسلام و المسلمین سید محمد باقر عبادی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ظهر امروز(۹ بهمن ماه) در سخنانی پیش از خطبه های نماز جمعه اهل سنت طبس مسینا ضمن تشکر از مردم طبس مسینا، گفت: از خدمات مولوی برفی و دیگر روحانیون در این منطقه تشکر می کنیم.

وی با اشاره به مسائل جهان اسلام، اطهارداشت: دنيا اسلام با حدود ١.٥ ميليارد مسلمان ظرفيت بسيار قدرتمندي براي تشكيل و ايجاد حكومت اسلامي دارد چراکه مسلمانان به لحاظ موقعيت جغرافياي در مناطق بسيار غني و ژئوپولوتيكي قرار دارند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی افزود: مهمترين قدرتي كه در منطقه وجود دارد انديشه اسلامي است كه بسيار غني و جامع است و اين احكام سعادت دنيا و آخرت را تامين مي كند.

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه ايجاد شبكه هاي ماهواره اي شيعي در لندن به اسم روحانيت به مقدسات اهل سنت توهين مي كند و در شبكه اي ديگر هم يك عالم اهل سنت نما به مقدسات شيعه اهانت مي كند، گفت: پشت پرده تمامی اين برنامه انگليس است.

وی ادامه داد: شبكه هاي جاسوسي موساد و ام اي ٦ انگليس در حال طرح ريزي براي ايجاد اختلاف مذهبي در بين مسلمانان است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه خداشناسي كه قران به ما ارائه مي دهد بسيار جامع و كامل است و در هيچ دين و آييني پيدا نمي شود، اظهار داشت: پيامبرشناسي كه تورات و انجيل تحريف شده دارد، به هيچ عنوان درست نيست، اسلام ناب را پيامبر رحمت(ص)  به ارمغان آورده است و در مقابل كتاب قران، بزرگان علم و ادب زانو مي زنند.

حجت الاسلام عبادی با اشاره به اینکه نمازجمعه محل ارتباط است و پيوستگي اجتماعي ايجاد مي كند، گفت: دنياي اسلام تاكيد بر جمع گرايي دارد، برگزاري حج و نماز جماعت و صله رحم تاكيد بر اين است.

وی با بیان اینکه غرب بدنبال ايجاد اختلاف و فاصله انداختن بين جمع مسلمانان است، گفت: دامن زدن به اختلافات روش كهنه استعمار پير بوده است، انگليس سالهاست بين مسلمانان اختلاف انداخته است آنها حيات شان را در برادر كشي مسلمانان مي داند تا بتواند از منابع غني اين منطقه غارت كند.

امام جمعه موقت بیرجند گفت: كساني كه بدنبال ضربه به وحدت دنيا اسلام هستند؛ اينها نه شيعه اند و نه سني اينها موساد و صهيونيستي هستند.

حجت الاسلام عبادی با اشاره به اینکه كارخانه قندقهستان دچار مشكلاتي بود و مديران ان در تهران بودند و علاقه اي براي راه اندازي ان نداشتند، گفت: نهايتا تيمي تشكيل شد در فرمانداري كه پيگيري اين موضوع براي راه اندازي ان باشند و امروز با ورود سرمايه دار جديد قراراست با تغييرات ديگر مجددا در دهه فجر راه اندازي شود.

وی با بیان اینکه براساس اولويت ها كار و امورات را پيگيري كرده ايم، گفت: يكي از مهمترين اولويت هاي ما تكميل پروژه متوقف شده سيمان باقران بود كه طي اين مدت با هيات مديره بانك ملي جلسات گذاشته شد و متقاعد كرديم كه سرمايه گذاري كنند تا امروز ٨١ ميليارد تومان تسهيلات گرفيتم تسهيلات قبلي هم تمديد كرديم، حدود ١٠٠ ميليارد تومان از صندوق توسعه پيگيري شده است و امروز به فضل الهي ابن پروژه قرار است در دهه فجر به بهره برداري مي رسد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا