امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی پیش از ظهر امروز از بیمارستان تامین اجتماعی بیرجند بازدید و در جمع مدیران و کارکنان این سازمان سخنرانی کرد

حجت الاسلام عبادی پیش از ظهر امروز از بیمارستان تامین اجتماعی بیرجند بازدید و در جمع مدیران و کارکنان این سازمان سخنرانی کرد

نماینده مردم بیرجند و درمیان در مجلس گفت: پیگیری‌های لازم برای احداث درمانگاه شمال شهر بیرجند انجام گرفته و ادامه خواهد داشت تا مردم شمال شهر نیز از داشتن درمانگاه تامین اجتماعی بهره‌مند شوند.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان وخوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از تسنیم؛ حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمحمدباقر عبادی ظهر امروز در بازدید از سازمان تامین اجتماعی در نشست صمیمی با مدیران تأمین اجتماعی خراسان جنوبی، اظهار کرد: تأمین اجتماعی در واقع یک ابزار بسیار ارزشمند است که سبب آرامش خاطر کارگر، امید به آینده و افزایش بازدهی و راندمان کارگر می‌شود.

وی افزود: در حال حاضر خدمات ارائه شده با خدمات آرمانی انقلاب و حتی با مقایسه با کشورهای دیگر فاصله زیاد دارد البته باید از خدمات ارائه شده روحیه بگیریم.

نماینده مردم بیرجند و درمیان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: جایگاه تأمین اجتماعی به لحاظ نهادی برای مراجعه دردمندان بسیار حائز اهمیت است و پرسنل این ارگان باید برخورد مناسبی با ارباب رجوعان داشته باشند.

حجت الاسلام عبادی بیان کرد: اخلاق حرفه‌ای باید در تامین اجتماعی قوت بگیرد چراکه افراد مراجعه کننده خانواده‌ها و کارگران دارای مشکل هستند.

وی در مورد پیگیری مسائل و مشکلات دستگاه‌های اجرایی استان، افزود: مسئولان و مدیران استان باید پیگیر رسیدگی به مشکلات و مسائل نهاد خود باشند.

نماینده مردم بیرجند و درمیان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به همدلی میان نمایندگان استان در راستای خدمت‌رسانی به مردم، اظهار کرد: پیگیری لازم در مورد راه‌اندازی هرچه سریع‌تر بیمارستان ۱۳۱ تخت خوابه جدید تامین اجتماعی بیرجند با همکاری مسئولان استانی و کشوری انجام می‌شود.

حجت الاسلام عبادی در مورد مشکلات پروژه‌های عمرانی سازمان تأمین اجتماعی، گفت: پیگیری‌های لازم از سنوات قبل و تا به امروز برای درمانگاه شمال شهر انجام گرفته و ادامه خواهد داشت تا مردم شمال شهر نیز از داشتن درمانگاه تامین اجتماعی بهره‌مند شوند.

وی با اشاره به تملک زمین کنار بیمارستان در حال احداث تأمین اجتماعی بیرجند، افزود: این ایده در راستای آینده‌نگری و طرح توسعه بیمارستان در آینده به لحاظ رشد و افزایش جمعیت است.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا