امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی پیش از ظهر امروز از بیمارستان های ولیعصر(عج) و امام رضا(ع) بیرجند بازدید کرد

حجت الاسلام عبادی پیش از ظهر امروز از بیمارستان های ولیعصر(عج) و امام رضا(ع) بیرجند بازدید کرد

نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به همراه رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) از بیمارستان های مرکز استان بازدید و از نزدیک با کادر پزشکی و بیماران دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی پیش از ظهر امروز با حضور در بیمارستان های ولیعصر(عج) و امام رضا(ع) بیرجند در جریان برنامه های خدمات رسانی نوروزی مراکز درمانی قرار گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: طی گزارش های ارائه شده در مجموعتاکنون ۱۸ میلیارد تومان اعتبار به منظور طرح تحول سلامت به بیمارستان های استان اختصاص یافته است.

وی یادآور شد: در بودجه سال ۹۴ اعتبارات لازم به منظور راه اندازی بیمارستان ۳۲ تختخوابی شهرستان درمیان نیز اختصاص یافته است.

وی در ادامه افزود: در خصوص تجهیز بیمارستان های مرکز استان تاکنون پیگیری‌های صورت گرفته و در زمان دولت قبل نیز برای تجهیز بیمارستان به دستگاه mri نیز پیگیریهای نیز انجام شده است.

حجت الاسلام عبادی در پایان خاطرنشان ساخت: در بازدیدی که امروز صورت گرفته بیماران از وضعیت ارائه خدمات در بیمارستان های ولیعصر(عج) و امام رضا(ع) بیرجند رضایت داشته اند که جای تقدیر و تشکر دارد.

 

در این بازدید دکتر قائمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند ضمن ارائه گزارش از برنامه های طرح تحول سلامت در بیمارستان های استان اعلام کرد: از ابتدا آغاز طرح تحول سلامت در استان خراسان جنوبی ۱۸ میلیارد تومان اعتبار در بین هفت بیمارستان در استان توزیع شده است.

خانم عبداللهی مدیر داخلی بیمارستان ولیعصر(عج) نیز در جریان این بازدید اظهار داشت: در راستای طرح تحول سلامت ۸۶۰ میلیون تومان برای ایستگاه‌های پرستاری بیمارستان جذب و هزینه شده است.

فاطمه عبدالهی بیان کرد: همچنین ۷۸ نفر نیرو در راستای طرح تحول سلامت نیز در این بیمارستان جذب و به‌کارگیری شده است.

وی افزود: به منظور مسائل رفاهی بیماران و در فاز سوم طرح تحول سلامت ۶۰۰ میلیون تومان اعتبار به زودی نیز جذب و اختصاص می‌یابد.

 

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا