امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: پیگیر پرواز جایگزین برای مسافران هستیم/ سراغ سوال از وزیر برای توضیح این مسائل خواهم رفت

حجت الاسلام عبادی: پیگیر پرواز جایگزین برای مسافران هستیم/ سراغ سوال از وزیر برای توضیح این مسائل خواهم رفت

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در خصوص مشکل مسافرین در فرودگاه مهرآباد، گفت: روز گذشته با آقای پرورش رئیس شرکت ایران ایر در خصوص مشکلات مسافران صحبت کردم و مقرر شد که علاوه بر هماهنگ کردن پرواز برای برگشت مسافران، اسکان و پذیرایی نیز در اختیار مسافران قرار گیرد.

 

 به گزارش روابط عمومي دفتر نماينده مردم بيرجند، درميان و خوسف در مجلس شوراي اسلامي، حجت الاسلام سيد محمدباقر عبادی نماينده مردم بيرجند، درميان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خاورستان، اظهار کرد: در کل کشور دو عدد هواپیمای فوکر مانده است که متاسفانه برای خراسان جنوبی نیز استفاده می‌شود و لازم است در این مورد دولت توجه بیشتری داشته باشد تا هواپیماهایی با کیفیت بهتر در اختیار استان قرار گیرد.

وی افزود: آنچه  از عملکرد دولت شاهد بوده‌ایم کم مهری و بی‌توجهی به استان است در حالی که با توجه به جایگاه مهم استان و اینکه مردم این استان مرزداری از کشور را برعهده دارند و با سختی‌هایی مانند خشکسالی مواجه هستند توجه درستی به استان نمی‌شود.

نماينده مردم بيرجند، درميان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به بی توجهی‌ها نسبت به استان احساس می‌شود که انگار شرق کشور و خراسان جنوبی وجود ندارد و در این خصوص از دولت گلایه‌مندیم.

حجت الاسلام عبادی با اشاره به اینکه در بحث بودجه‌ای که دولت آن را طراحی می‌کند توجه خوبی به استان نشده است، افزود: استاندار و مدیران استان پیگیری‌ها و تلاش جدی را باید داشته باشند و پیشنهادات خوبی ارائه دهند تا بودجه خوبی برای سال آینده استان مصوب شود.

وی با بیان اینکه مدیران هر کجا که نیاز دارند از نمایندگان کمک بگیرند، گفت: تاکنون درخواستی از مدیران نبوده در حالی که در سال گذشته درخواست‌هایی بود اما امسال توجه لازم صورت نمی‌گیرد تا از ظرفیت در اختیار نمایندگان استفاده شود.

نماينده مردم بيرجند، درميان و خوسف در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تمام کشور در استان‌های ایلام و کرمان خلاصه نمی‌شود و دولت امسال در خراسان جنوبی یک آزمون بزرگ دارد و اگر بودجه استان دچار تحول شود این اقدام از چشم مردم دور نخواهد ماند.

حجت الاسلام عبادی با اشاره به پیگیری‌ها در مورد افزایش پروازهای استان، گفت: دو روز قبل با معاون وزیر راه دیدار داشتم و مسائل استان را بیان کردم و ایشان نیز در خصوص پیگیری قول مساعد دادند.

وی در خصوص مشکل مسافرین در فرودگاه مهرآباد، گفت: دیروز با آقای پرورش رئیس شرکت ایران ایر در خصوص مشکلات مسافران صحبت کردم و مقرر شد که علاوه بر هماهنگ کردن پرواز برای برگشت مسافران، اسکان و پذیرایی نیز در اختیار مسافران قرار گیرد.

نماينده مردم بيرجند، درميان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تماس‌های مکرر برای حل مشکلات مسافران، گفت: دقایقی پیش با مسافران تماس گرفتم و گفتند که در حال سوار شدن به هواپیما برای برگشت هستند.

حجت الاسلام عبادی تصریح کرد: مطمئنا پیگیر موضوع هواپیماهای فوکر و افزایش پروازها هستیم تا توجه، انصاف و عدالت در توزیع امکانات صورت گیرد.

وی خاطرنشان کرد: سراغ سوال از وزیر برای توضیح این مسائل خواهم رفت تا در این موضوعات پاسخگو باشند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا