امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: چتر گسترده امنیتی وزارت اطلاعات سبب اقتدار کشور شده است

حجت الاسلام عبادی: چتر گسترده امنیتی وزارت اطلاعات سبب اقتدار کشور شده است

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در خانه ملت با بیان اینکه چتر گسترده امنیتی وزارت اطلاعات سبب اقتدار کشور شده است، گفت: امروز هیچ گروه تروریستی و حتی داعش نمی‌تواند در ایران عملیات‌های خرابکارانه انجام دهد و یا از چتر امنیتی گسترده وزارت اطلاعات عبور کند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرنگار خبرگزاری شبستان از بیرجند، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی در جمع مردم بیرجند به مناسبت ولادت امام زمان(عجل الله تعالی علیه) که در مسجد امام حسین(علیه السلام) بیرجند برگزار شد، با بیان اینکه مردم ایران اسلامی در طول تاریخ در راه اهل بیت(علیهم السلام) هیچگاه کم نیاورده‌اند، اظهار داشت: بسیاری امام حسین(علیه السلام) را در صحرای کربلا تنها گذاشتند و از امتحان الهی رد شدند، اما این ملت امتحان خودش را در مقاطع مختلف تاریخ در راه امامت حسنی و حسینی تابع امام‌شان بوده‌اند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک به سربازان گمنام امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) گفت: چتر گسترده امنیتی وزارت اطلاعات سبب اقتدار کشور شده است.

وی افزود: امروز با همت و تلاش سربازان گمنام امام(عجل الله تعالی فرجه الشریف) هیچ گروه تروریستی و حتی داعش نمی‌تواند در ایران عملیات‌های خرابکارانه انجام دهد و یا از چتر امنیتی گسترده وزارت اطلاعات عبور کند.

امام جمعه موقت بیرجند اذعان داشت: جمهوری اسلامی ایران به گفته خیلی از مقامات امنیتی نظامی خارجی تنها کشوری در خاورمیانه و منطقه است که از جهت امنیتی روی پای خودش ایستاده و متکی به هیچ کشوری نیست.

وی در ادامه با تسلیت فرارسیدن ایام ارتحال بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(رحمت الله علیه) بیان داشت: خداباوری و اعتقاد به مردم از ویژگی‌های امام راحل بود.

حجت الاسلام عبادی با اشاره به اینکه در آغاز شکل گیری انقلاب اسلامی برخی به امام(رحمت الله علیه) می‌گفتند این روش و حرکت شما به جایی نمی‌رسد و چطور می‌خواهید با ارتش‌های شرق و غرب مبارزه کنید، تصریح کرد: امروز به فضل‌الهی به اعتراف مقامات آمریکایی جمهوری اسلامی ایران در اوج اقتدار و عزت قرار دارد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات خانه ملت با بیان اینکه پرچم انقلاب اسلامی به‌دست صاحب الامر خواهد رسید، اذعات داشت: با توجه به اتقاقاتی در دنیا در حال شکل‌گیری است، به‌زودی فریاد مردم برای ظهور امام معصوم از غرب شنیده خواهد شد.

وی اظهار داشت: ملت بزرگ ایران اسلامی در جای جای تاریخ این سرزمین امتحان خودش را در دفاع از معصومین پس داده‌اند و آماده ظهور حضرت ولیعصر(علیه السلام) هستند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا