حجت الاسلام عبادی: کارخانه سیمان باقران با 90 درصد پیشرفت فیزیکی به زودی به تولید انبود خواهد رسید

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در بازدید از کارگاه های آموزشی اداره کل فنی و حرفه ای خراسان جنوبی، بیان کرد: سیمان باقران با پیشرفت فیزیکی 90 درصدی خود اکنون به صورت محدود سیمان صادر می کند که به زودی به تولید انبوه خواهد رسید.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خاورستان، صبح امروز حجت الاسلام عبادی، نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی از مرکز فنی و حرفه ای استان بازدید کرد.

 

در این بازدید وی از اغلب کارگاه های این مرکز دیدن و با افراد فعال آن به گفتوگو پرداخت.

 

حجت الاسلام عبادی در بین کارآموزان این مرکز اظهار کرد: خوشبختانه پذیرش کارآموز برای فنی و حرفه ای محدودیت سنی ندارد و این یک فرصت بسیار خوب و ارزشمند است.

وی افزود: کشورهایی نظیر آلمان و لهستان به کارهای دستی و حرفه ای بسیار علاقه دارند و این در حالی است که در ایران اغلب افراد به دنبال کارهای پشت میزی هستند.

 

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: در سال گذشته کار بسیار خوبی که در استان خراسان جنوبی انجام شد این بود که صندوق توسعه ملی که وام های ارزی اعطا می کند برای این استان وام هایی با 4 درصد تخفیف ارائه داد.

 

حجت الاسلام عبادی تصریح کرد: این کم شدن 4 درصد در وام، خود باعث می شد که سرمایه گذار برای سرمایه در استان بیشتر ترغیب شود.

وی گفت: هر سرمایه گذاری که به ما مراجعه کرده است ناامیدش نکرده ایم و تا جایی که ممکن بوده است در صدد برطرف کردن مشکلاتش گام برداشته ایم.

 

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: سیمان باقران با پیشرفت فیزیکی 90 درصدی خود اکنون به صورت محدود سیمان صادر می کند که به زودی به تولید انبوه خواهد رسید.

حجت الاسلام عبادی ابراز داشت: دولت به تنهایی نمی تواند اشتغال ایجاد کند بلکه باید با همکاری بخش خصوصی و همچنین استفاده از مهارت های فنی حرفه ای در اشتغال بیشتر قدم بردارد.

 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.