امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: کمبود آب و خشکسالی مهمترین مشکل روستاهای استان است

حجت الاسلام عبادی: کمبود آب و خشکسالی مهمترین مشکل روستاهای استان است

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در جمع مردم روستاهای شهرستان بیرجند: یکی از مهمترین مشکلاتی که هم‌اکنون در روستاهای استان خراسان جنوبی مشاهده می‌شود، کمبود آب و خشکسالی است که برخی از روستا به وسیله تانکر آبرسانی می‌شوند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی(۱۶ اردیبهشت ماه سال جاری) در بازدید از روستاهای حسن آباد، اکبر آباد و محمود آباد از توابع بخش مرکزی شهرستان بیرجند هدف از دهگردشی را دیدار و بررسی مشکلات مردم عنوان کرد و اظهار داشت: در برنامه‌های دهگردشی که انجام می‌شود فرماندار به همراه جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان نیز حضور دارند تا از نزدیک در جریان مشکلات مردم قرار گیرند.

وی در ادامه افزود: هدف دیگر از این سفرها عرض خسته نباشید و دیدار با مردم و روستائیان عزیز می‌باشد که تاکنون بیش از ۲۰۰ روستا در شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف به اتفاق مسئولان مورد بازدید قرار گرفته است.

حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی در ادامه خاطر نشان کرد: یکی از مهمترین مشکلاتی که هم‌اکنون در روستاهای استان خراسان جنوبی مشاهده می‌شود، کمبود آب و خشکسالی است که برخی از روستا به وسیله تانکر آبرسانی می‌شوند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با بیان اینکه موضوع آب و خشکسالی همواره در اولویت پیگیری‌ها بوده است، افزود: نمایندگان مردم در استان با جدیت پیگیر این مشکل هستند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به اشتغال روستائیان اشاره کرد و بیان داشت: راه عبور از مشکل بیکاری در روستا، آموزش مهارت توسط مراکز آموزشی فنی و حرفه ای است.

نماینده مردم بیرجند در خانه ملت با بیان اینکه دشمنان طی ۳۶ سال گذشته شکست های سنگینی از مردم ایران اسلامی متحمل شده‌اند، بیان کرد: مردم ایران اسلامی با توکل بر خدا و پشتیبانی از ولایت فقیه تمامی این دسیسه ها را نقش بر آب کرده‌اند و به امید خدا در این جنگ اقتصادی نیز پیروزی از آن ملت ایران است.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا