امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی: ۳ پرواز جدید به پروازهای فرودگاه بیرجند افزوده می‌شود

حجت الاسلام عبادی: ۳ پرواز جدید به پروازهای فرودگاه بیرجند افزوده می‌شود

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس گفت: با پیگیری های انجام شده مقرر شد تعداد سه پرواز دیگر (۲ پرواز به تهران و یک پرواز به کیش) به برنامه پروازهای فرودگاه بیرجند اضافه شود.

به گزراش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری شبستان، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی شب گذشته (۹ فروردین) در جمع نمازگزارن مسجد باقرالعلوم (علیه السلام) بیرجند به مناسبت میلاد امام محمدباقر(علیه السلام)، با اشاره به روایات پیامبر و ائمه معصومین(علیهم السلام) اظهار داشت: روایات پیامبر (صلی الله علیه و آله) و ائمه معصومین(علیهم السلام) سبک زندگی را به انسان می آموزد و دین، راهی برای نجات انسان است.
وی افزود: نتیجه جدایی از دین؛ سکولاریسم است و جنایت آن کشته شدن ۵۵ میلیون نفر انسان در جنگ جهانی دوم بوده است.
حجت الاسلام عبادی در ادامه با اشاره به اینکه فطرت باعث سالم بودن انسان از جهت روحی می شود، افزود: فطرت چارچوبه رفتاری انسان است.
وی اظهار کرد: وقتی این فطرت بهم می‌ریزد، انسان حرف هایی می زند که دغدغه اش به جای رفع مشکلات جامعه، دغدغه رقص می شود و در این مورد فتوا صادر می کنند.
امام جمعه موقت بیرجند خاطرنشان کرد: باید در مقابل این حرف ها اعتراض کرد، هر فردی که دغدغه دین دارد، باید فریاد بزند، و این موضوع ربطی به حزب و جناح ندارد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس در ادامه به اقدامات صورت گرفته در زمینه مسائل زیرساختی استان اشاره کرد و گفت: طی پیگیری های صورت گرفته، محور بیرجند- قائن نسبت به پرداخت بودجه هیچ محدودیتی ندارد و تمام این مسیر به مناقصه گذاشته شده و پیمانکاران بنا بر گزارشی که داده اند، سه شیفت مشغول فعالیت هستند.
وی افزود: در حال حاضر پیمانکاران هیچ مطالبه ای ندارند و همه‌ی بدهی ها آنان تسویه شده است.
حجت الاسلام عبادی با اشاره به مشکلات اقتصادی در مدت نمایندگی وی اظهارداشت: با وجود تمامی این مشکلات، ولی مطالبه گری هایی از مسئولین داشته و پیگیری هایی صورت گرفته و قول هایی از مسئولین گرفته شده است.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پروازهای فرودگاه بیرجند بیان کرد: پیگیری هایی نیز برای افزایش پروازهای فرودگاه بیرجند نیز صورت گرفته و مقرر شده تعداد سه پرواز دیگر به برنامه پرواز های فرودگاه اضافه شود.
حجت الاسلام عبادی اذعان کرد: دو پرواز به تهران و یک پرواز به کیش به برنامه پرواز های فرودگاه بیرجند اضافه خواهد شد که یکی از این پرواز ها اضافه شده است.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا