امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام عبادی:۲٫۳ میلیارد تومان اعتبار برای احداث و مرمت راه های سه شهرستان خراسان جنوبی پیگیری و در حال جذب است

حجت الاسلام عبادی:۲٫۳ میلیارد تومان اعتبار برای احداث و مرمت راه های سه شهرستان خراسان جنوبی پیگیری و در حال جذب است

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با مهر با اشاره به اینکه طی سال گذشته دو میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار برای احداث و مرمت راههای شهرستان های بیرجند،درمیان و خوسف پیگیری شده است، افزود: از این میزان اعتبار تاکنون مبلغی اختصاص یافته است.
به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از مهر؛ حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه بسیاری از اعتبارات این شهرستان ها به صورت متفرقه اخذ شده است، بیان کرد: در حال حاضر دو بانده شدن راههای منتهی به مرکز استان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

نماینده مردم شهرستان های بیرجند،درمیان و خوسف تصریح کرد:درحال حاضر پیگیر هستیم که با توجه به محرومیت خراسان جنوبی در بودجه سال آینده اعتبار بیشتری را برای این استان اخذ کنیم.

وی با اشاره به اینکه وضعیت برخی از راه های استان بسیار نامناسب است؛ عنوان کرد: این محورهای مواصلاتی از اعتبار کافی برای احداث و ترمیم برخودار نیستند که با پیگیری هایی صورت گرفته از طریق وزیر راه و شهرسازی مشکلات محورهای مواصلاتی استان مطرح شده است.

وی با بیان اینکه زمین پروژه فولاد شهرستان بیرجند به سرمایه گذار بخش خصوصی واگذار شده است، عنوان کرد: تاکنون اقدامات اولیه از سوی سرمایه گذار آغاز شده است.

حجت الاسلام عبادی بیان کرد: در حال حاضر پیگیر هستیم که تسهیلاتی از صندوق توسعه ملی برای این سرمایه گذار اخذ کنیم.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در پایان یادآور شد: امیدواریم که سرمایه گذار با توجه به اقدامات انجام شده در روند اجرای پروژه تسریع کند.

نمایندگی صندوق نوآوری و شکوفایی در خراسان جنوبی راه اندازی می شود

وی همچنین در ادامه به دیدار نمایندگان استان و استاندار خراسان جنوبی در روز گذشته با معاون علمی و فناوری رئیس جمهور اشاره کرد و گفت: راه اندازی نمایندگی صندوق نوآوری و شکوفایی در استان در راستای حمایت از شرکت های دانش بنیان از دستاوردهای این دیدار بود.

وی عنوان کرد: با راه اندازی این نمایندگی در پارک علم و فناوری استان تسهیلات راحت تر در اختیار نخبگان قرار خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه تسهیلات این صندوق با سود ۱۵ تا ۱۷ درصدی به نخبگان ارائه خواهد شد، ادامه داد: شرکت های دانش بنیان می توانند در صورت داشتن طرح قابل توجیه از ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه این صندوق بهره مند شوند.

حجت الاسلام عبادی بیان داشت: معاون علمی و فناوری رئیس جمهور همچنین قول مساعد داد تا از طرح های کلان فناوری استان تا سقف پنج  تا شش میلیارد نیز حمایت داشته باشد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس گفت: همچنین در این دیدار ۲۰ میلیارد ریال از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به آزمایشگاه دانشگاهها و تقویت مراکز رشد و پارکهای علم و فناوری نیز اختصاص یافت.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا