امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام محمدباقرعبادی روز دوشنبه با رئیس سازمان بهزیستی کشور دیدار و گفتگو کرد

حجت الاسلام محمدباقرعبادی روز دوشنبه با رئیس سازمان بهزیستی کشور دیدار و گفتگو کرد

عضو مجمع نمایندگان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی طی نشستی مهمترین مسائل و مشکلات مددجویان تحت پوشش بهزیستی در حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف را با رئیس سازمان بهزیستی کشور مطرح کرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان وخوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از مهر، حجت الاسلام محمدباقرعبادی صبح روز دو شنبه در دیدار با رئیس سازمان بهزیستی کشور ضمن تبریک ایام پرخیر و برکت ماه مبارک رمضان به حل مشکلات معلولین استان و افرادی که تحت پوشش بهزیستی هستند با توجه به محرومیت خراسان جنوبی تاکید کرد.

وی با اشاره به اینکه درحال حاضر معلولین استان دچار مشکلات زیادی هستند، افزود: مجمتع آب درمانی معلولین شهرستان بیرجند برای اتمام کار به پنج میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

حجت الاسلام عبادی تصریح کرد: در صورت اتمام این پروژه معلولین که از شریف ترین اقشار جامعه هستند می توانند از مزایای این پروژه بهره مند شوند.

وی با بیان اینکه درحال حاضر معلولین و مددجویان بهزیستی استان در زمینه بازپرداخت تسهیلات مسکن مهر با مشکلاتی مواجه هستند، بیان کرد: برخی از معلولین توان پرداخت حداقل تسهیلات را ندارند که دراین رابطه گاها مشاهده شده که برخی از این افراد اقدام به فروش مسکن خود کرده اند.

نماینده مردم شهرستان بیرجند، درمیان و خوسف به رئیس سازمان بهزیستی کشور پیشنهاد کرد: در رابطه با بازپرداخت تسهیلات مسکن مهر معلولین با توجه به ظرفیت هایی که وجود دارد مبلغ بازپرداخت پایین تری در نظر گرفته و یا این تسهیلات به صورت قرض الحسنه به معلولین پرداخت شود.

رئیس سازمان بهزیستی کشور نیز در این دیدار قول مساعد داد؛ پنج میلیارد ریال اعتبار برای اتمام پروژه آب درمانی معلولین بیرجند اختصاص یابد.

همایون هاشمی گفت: امید است با اختصاص اعتبار این پروژه تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد.

وی همچنین در رابطه با بازپرداخت تسهیلات مسکن مهر مددجویان نیز قول داد که این پیشنهاد را مورد بررسی قرار دهد.

 

 

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا