امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی:فضای مجازی سرشار از شبهات و مسائل است

حجت الاسلام والمسلمین عبادی:فضای مجازی سرشار از شبهات و مسائل است

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس گفت: متأسفانه فضای مجازی سرشار از شبهات و مسائل است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شواری اسلامی به نقل از خبرگزاری تسنیم از بیرجند، حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدباقر عبادی عصر امروز دربازدید از طرح آرامش بهاری استان ،امامزادگان و بقاع متبرکه استان را فرصت مناسبی برای ارائه خدمات به زائران و مسافران نوروزی دانست.

وی طرح آرامش بهاری را از طرح‌های خوب در سازمان اوقاف و امور خیریه دانست و اظهار داشت: مردم در ایام نوروز با حضور خود در بقاع متبرکه می‌توانند علاوه بر آرامش روحی از شادی معنوی و ظاهری برخوردار شوند.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: مسافران نوروزی با حضور خود در بقاع متبرکه ضمن بهره‌مندی از آرامش روحی می‌توانند از فضای بهاری و طبیعت موجود در بقاع متبرکه استفاده کنند.

عبادی خدمات اوقاف در طرح آرامش بهاری را شایسته تقدیر دانست و گفت: کشور ایران دارای مردمان بسیار خوبی است و هر آنچه به این مردم خدمت ارائه شود باز هم کم است.

وی پیرامون فعالیت‌های فرهنگی در بقاع متبرکه اظهار داشت: در گذشته اماکن مذهبی با قابلیت‌های فرهنگی رها بودند و فعالیت‌های فرهنگی به ندرت انجام و بیشتر به کارهای سنتی بها داده می‌شد.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: خوشبختانه طی چند سال گذشته فعالیت‌های فرهنگی در بقاع متبرکه نسبت به گذشته افزایش یافته و فعالیت‌های ارزشمندی در بقاع متبرکه انجام می‌شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین عبادی پاسخ به پرسش‌های جوانان، انجام مشاوره‌های خانواده، ازدواج و وقف و کارهای فرهنگی را نمونه‌ای از فعالیت‌های اوقاف در بقاع متبرکه ذکر کرد و یادآور شد: با افزایش موقوفات فعالیت‌های سازمان اوقاف نیز گسترده شده و فعالیت‌های خوبی در سطح بقاع متبرکه انجام می‌شود.

وی رفع شبهات دینی جوانان و نوجوانان را از دیگر اقدامات اوقاف دانست و عنوان کرد: متأسفانه فضای مجازی سرشار از شبهات و مسائل است و با استقرار روحانیت در بقاع متبرکه جوانان و نوجوان ضمن بهره‌مندی از فرصت‌های معنوی به راحتی می‌توانند به روحانیت و کارشناسان مراجعه و رفع شبهه کنند.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به متولیان امامزادگان تاکید کرد: ضمن اینکه مسائل سنتی را در چهار چوب شرع حفظ می‌کنید روش‌ها و فعالیت‌ها را در بقاع متبرکه بروزرسانی و از روش‌های جدید برای نهایت تأثیرگذاری استفاده کنید.

حجت‌الاسلام والمسلمین عبادی از مهمترین راهکارهای رفع شبهات دینی جوانان و نوجوانان را برگزاری جلسات بحث و گفت‌وگو پیرامون مسائل دینی دانست و خاطرنشان کرد: باید مکانی برای بحث آزاد با حضور متخصصان مسائل دینی برگزار شود تا جوانان بتوانند به تبادل نظر بپردازند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا