امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی:گازرسانی به استان خراسان جنوبی از اولویت‌های نخست دولت است

حجت الاسلام والمسلمین عبادی:گازرسانی به استان خراسان جنوبی از اولویت‌های نخست دولت است

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با بیان اینکه در بحث گاز  سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان و خراسان جنوبی جزو اولویت‌های نخست کشور است گفت: در گازرسانی سال آینده آثار این امر را مشاهده خواهیم کرد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدباقر عبادی

ظهر امروز در دیدار با کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان جنوبی اظهار داشت: مقاوم سازی که توسط بنیاد مسکن انجام می‌شود کار بسیار بزرگی است و امید است مردم بیش از گذشته استقبال کنند.

وی با بیان اینکه کشور ایران کشور زلزله خیزی است افزود: در خراسان جنوبی نیز هر ده سال یک زلزله با تلفات بالا صورت می‌گیرد که در این راستا باید به مقاوم سازی مسکن‌های روستایی توجه بیشتری شود.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با بیان اینکه طرح‌های هادی بسیار خوبی توسط بنیاد مسکن در روستاهای استان انجام شده است بیان کرد: تسریع در آماده سازی زمین برای مسکن روستایی کار بنیاد مسکن است که در بسیاری از جاها انجام می‌شود.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی تصریح کرد: اگر برای روستائیان که مشکلات متعددی دارند و از نظر اقتصادی بر روی آنان فشار است تلاشی صورت بگیرد کار بسیار خوب و بزرگی است.

وی با بیان اینکه سطح ادب، تدین و سواد مردم خراسان جنوبی بسیار بالا است خاطرنشان کرد: بنابراین خدمت به این مردم بسیار تاثیرگذار است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با اشاره به بودجه مجلس یادآور شد: در بودجه امسال حقوق‌های پایین درصد افزایش بیشتری و حقوق‌های بالا افزایش کمتری پیدا می‌کند.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی اظهار داشت: حقوق‌های بالاتر درصد مالیات بیشتری و حقوق‌های پایین‌تر از ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان معاف از مالیات هستند.

وی با بیان اینکه در بحث گازرسانی سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان و خراسان جنوبی جزو اولویت‌های نخست کشور است افزود: در گازرسانی سال آینده آثار این امر را مشاهده خواهیم کرد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس تصریح کرد: اعتبارات استان در مجلس ۷۵ میلیارد تومان افزایش پیدا کرده است.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا