امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی: اعطای وام ازدواج ۱۵ میلیونی از سال آینده/۶۵ میلیارد تومان اعتبار به بودجه عمرانی استان اضافه شد

حجت الاسلام والمسلمین عبادی: اعطای وام ازدواج ۱۵ میلیونی از سال آینده/۶۵ میلیارد تومان اعتبار به بودجه عمرانی استان اضافه شد

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ۶۵ میلیارد تومان اعتبار به بودجه عمرانی استان اضافه شد، گفت:افرادی که حقوق بالاتری دریافت می کنند باید مالیات بیشتری بدهند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی حجت الاسلام والمسلمین سید محمدباقر عبادی نماینده مردم شریف بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی

امروز (۷اسفند) در جلسه بررسی مشكلات روستای تقاب با حضور مردم و مسئولین این روستا اظهار داشت: روستای تقاب دارای سوابق درخشان و شهدای بسیار است.

وی با بیان اینکه چندین قانون از جمله قانون اساسی داریم که ربطی به مجلس ندارد، افزود: اگر مجلس قانونی برخلاف قانون اساسی تصویب کند بدانید که شورای نگهبان آن را رد خواهد کرد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه نباید به قانون به صورت فردی نگاه کنیم، گفت: برخی افراد اگر قانون با منافعشان هم خوانی نداشته باشد می گویند که باید این قانون برداشته شود در حالی که آن قانون منافع دیگری خواهد داشت و بودنش بهتر از نبودن آن است.

حجت الاسلام عبادی با تاکید بر اینکه دستگاه های اجرایی قوانین مازاد و دست و پاگیر را معرفی کنند، ادامه داد: در سال ۸۹ مجلس مصوب کرد که دستگاه های اجرایی قوانین مازاد را به مجلس معرفی کنند اما از آن سال تاکنون هیچ دستگاهی این کار را انجام نداده است.

وی با بیان اینکه در بودجه امسال ۶۵ میلیارد تومان اعتبار به بودجه عمرانی استان اضافه شد، گفت: یکی از مشکلات موجود در کشور تفاوت حقوق های دریافتی است و در این راستا مجلس مصوب کرد افرادی که حقوق بیشتری دریافت می کنند باید مالیات بیشتری بدهند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به اینکه مجلس تصویب کرده تا حقوق مقامات، نمایندگان مجلس، روسای بانک ها و استانداران افزایش پیدا نکند، اظهار کرد: از سال آینده وام ازدواج ۱۵ میلیون تومان خواهد بود که باز پرداخت آن ۵ ساله است.

مسعود قلیزاده معاون فرماندار خوسف نیز در این جلسه بیان داشت: بحث گاز یکی از مواردی که مردم روستای تقاب بسیار مراجعه می کردند و هفته گذشته این مشکل بعد از ۴ سال برطرف شد و خانه های این روستا گازرسانی شد.

وی در خصوص طرح مطالعاتی احداث سد رودخانه شاهرود گفت: برای این طرح اعتباری بالغ بر یکصد میلیون تومان در نظر گرفتیم که در اختیار آب منطقه ای خوسف قرار دارد تا برای احداث این سد اقدام کنند.

معاون فرماندار خوسف در پایان افزود: در سال ۹۶ اعتباری بالغ بر یکصد میلیون تومان در بودجه برای روستای تقاب در نظر گرفته ایم.

 

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا