امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی: حضور مردم کشور را از گردنه‌های دشوار عبور می‎دهد/تمام تلاش دشمن برای گرفتن استقلال ایران است

حجت الاسلام والمسلمین عبادی: حضور مردم کشور را از گردنه‌های دشوار عبور می‎دهد/تمام تلاش دشمن برای گرفتن استقلال ایران است
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور مردم همیشه در صحنه موجب شده تا کشور از گردنه‌های دشوار به راحتی عبور کند.
به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند سیدمحمدباقر عبادی شامگاه شنبه در مسجد امام جعفر صادق(ع) شهرستان بیرجند، اظهار داشت: همه به قصد قربت و جهاد فی سبیل‌الله در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه امام راحل، انقلاب را در سال ۴۲ آغاز کرد، افزود: کسی تصور نمی‌کرد که این نهضت بزرگ، متداوم و تحول‌آفرین در دنیا و ایران ایجاد شود.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ابراز کرد: آن زمان هم کسانی بودند که به اشتباه امام را نصیحت می‌کردند و می‌گفتند شما نیرویی ندارید و شکست می‌خورید اما ایشان قبل از بازگشت خود به کشور شاه را بیرون کردند و حکومتی شکل دادند که این حکومت به ظهور امام زمان(عج) متصل می‌شود.

عبادی با اشاره به اینکه یکی از شعارهای انقلاب استقلال است، خاطرنشان کرد: قبل از انقلاب ما زخم‌خورده عدم استقلال بودیم و عدم استقلال و سلطه بیگانه بر کشور، ذلت، گرسنگی و ظلم و ستم‌ها وجود داشت و به دلیل وجود اربابانی چون انگلیس و آمریکا بود.

وی با بیان اینکه انگلیس و آمریکایی‌ها که ادعای حقوق بشر سر می‌دهند دروغگویان بزرگ بشر هستند، تصریح کرد: در طول تاریخ چنین نیرنگ‌بازان و دروغگویان بزرگی وجود نداشته است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: آن‌ها حتی به مردم یمن که حدود یک میلیون نفر از آنان گرسنه هستند رحم نمی‌کنند و با بمب‌های خوشه‌ای که در قوانین بین‌الملل غیرمجاز است آن‌ها را قتل عام می‌کنند.

عبادی با اشاره به جنایات آمریکا در کشورهای منطقه، عنوان کرد: ترامپ حیله‌گر برای اقتصاد ایران اشک تمساح می‌ریزد در صورتی که میلیون‌ها نفر در لس‌آنجلس کارتن‌خواب هستند.

وی با بیان اینکه بدترین آدم‌ها در طول تاریخ، امروز خواهان حکمرانی دنیا هستند، تبیین کرد: اگر غافل شویم و استقلال  خود را از دست دهیم هر لحظه ممکن است بلاهای بسیاری را به سرمان آورند اما این ملت هرگز استقلال خود را از دست نمی‌دهد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دشمن اقتدار ما را نمی‌خواهد، تصریح کرد: دشمن خواهان ضعیف کردن ایران از هر جهت است و همه تلاش‌ها و دعواهای دشمن بر سرگرفتن استقلال از ایران است.

عبادی ادامه داد: تمدن با سابقه و چند هزار ساله ایران، هیچ‌وقت زیر بار استکبار نمی‌رود.

وی با بیان اینکه آمریکایی‌ها سعی بر ضربه زدن به هر کشوری که مستقل است، می‌کنند، خاطرنشان کرد: آمریکا کشورهایی مانند ایران، کوبا، کره‌شمالی و روسیه را که در تلاش برای استقلال هستند را با فشارها و تحریم‌های اقتصادی در تنگنا قرار می‌دهد و با ایجاد بحران در کشورها، مسؤولین را سرگرم امور داخلی می‌کنند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه تحریم‌ها به بهانه هسته‌ای ایجاد شد، اضافه کرد: دو سال قبل از تحریم‌های اقتصادی دشمن مطلع شد که اقتصاد ایران در شرف یک جهش اقتصادی است و با ایجاد تحریم‌ها خواهان قفل کردن اقتصاد شده تا مانع پیشرفت ایران شوند.

عبادی با بیان اینکه دشمن به هر کشوری که زورشان برسد بدترین فشارها را وارد می‌کند، اضافه کرد: با وجود مردم همیشه در صحنه ایران، توان نظامی بالا و با وجود رهبری هوشمند، دشمن نمی‌تواند دست از پا خطا کند.

وی ادامه داد: حضور مردم همیشه در صحنه موجب شده تا کشور از گردنه‌های دشوار به راحتی عبور کند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی که مقام معظم رهبری بیان نمودند برای مقابله با تحریم‌های اقتصادی دشمن است، تبیین کرد: دشمن دست از تحریم برنداشته و نخواهد داشت و مشکلاتی که وجود دارد از کم‌کاری مسؤولین است.

عبادی با بیان اینکه جمهوریت برخاسته از رای مردم است، تصریح کرد: اسلامیت با رهبری ولایت فقیه بسیار مهم است و باید بدانیم که انقلاب حدود ۴۰ سال است که تاکنون پایدار بوده و به دست امام عصر(عج) خواهد رسید.

وی با بیان اینکه در نظام اسلامی نباید خودمان باعث از بین رفتن عزت باشیم، تصریح کرد: کسی که اختلاس می‌کند را شناسایی می‌کنند اما رسیدگی به جرم او و محاکمه‌کردن آن شخص  نیز خیلی مهم است.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا