امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی با صدور پیامی رحلت حضرت آیت‌الله محمدرضا مهدوی‌کنی رئیس مجلس خبرگان رهبری را تسلیت گفت

حجت الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی با صدور پیامی رحلت حضرت آیت‌الله محمدرضا مهدوی‌کنی رئیس مجلس خبرگان رهبری را تسلیت گفت

در این پیام آمده است: تیزبینی سیاسی و تقید فراوان به احکام اسلام از ایشان( مرحوم مغفور آیة الله آقای حاج شیخ محمدرضا مهدوی‌کنی رحمة الله علیه )چهره‌ای کامل و دوست داشتنی از نظر دینی و سیاسی ساخت که همواره معتمد خاص و عام و مرجع همه جریانات دلسوز انقلاب اسلامی بودند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

درگذشت عالم بزرگوار و پرهیزگار مرحوم مغفور آیة الله آقای حاج شیخ محمدرضا مهدوی‌کنی(رحمة الله علیه) را به محضر مقام معظم رهبری، اعضای محترم مجلس خبرگان رهبری، اساتید و طلاب حوزه‌های علمیه، خانواده محترم و عموم ارادتمندان ایشان تسلیت عرض میکنم.

خدمات این عالم بزرگوار در مجلس خبرگان رهبری و همچنین عرصه های دیگر انقلاب اسلامی بر همگان آشکار است. تیزبینی سیاسی و تقید فراوان به احکام اسلام از ایشان چهره‌ای کامل و دوست داشتنی از نظر دینی و سیاسی ساخت که همواره معتمد خاص و عام و مرجع همه جریانات دلسوز انقلاب اسلامی بودند.

همچنین پیش از این سوابق درخشان و ماندگار مسئولیتی ایشان همراهی و وفاداری نسبت به امام خمینی(رحمه الله علیه) بزرگوار، از آغازین روزهای انقلاب اسلامی و همراهی صمیمانه در کنار حضرت امام خامنه ای(حفظه لله) نیز از ویژگی های فراموش نشدنی این روحانی عالم، فاضل و برجسته است. ایشان بدون هیچ ادّعا و توقعی خدمات گسترده‌ و شایسته ای به انقلاب اسلامی کرده است.

رحمت و مغفرت حق متعال را برای ایشان مسألت میکنم.

سید محمدباقر عبادی

نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی

۲۹ مهرماه ۱۳۹۳

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا