حجت الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی در گفتگو با خبرنگار شبستان در بیرجند، اظهارداشت: تاسیس کانوهای فرهنگی هنری ابتکار خوبی بوده است که توسط متولیان فرهنگی انجام شده است

نماینده مردم بیرجند، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی گفت: عملکرد کانون های فرهنگی و هنری مساجد خراسان جنوبی مطلوب است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف مجلس شورای اسلامی، به نقل شبستان، حجت الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی در گفتگو با خبرنگار شبستان در بیرجند اظهار داشت: این اقدام در واقع یک کار عملی جهت پیوند بین هنر و مساجد است که به آن سبقه فرهنگی و معنوی بخشیده است.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مساجد در صدر اسلام کانون اداره امور و سیاست مردم بوده است، تصریح کرد: وقتی پیوند مابین هنر و معنویت ایجاد شود هنرمندان را با رویکرد معنوی و اهالی مسجد را با هنر آشنا می کند.
حجت الاسلام والمسلمین عبادی با تاکید براینکه برای انجام هر امور داشتن اعتبار یک امر ضروری است، بیان کرد: در حوزه فرهنگ نیز علی رغم اختصاص بودجه اندکی که دولت به این حوزه داده است بایستی حمایت های مالی جهت تحقق اهداف در نظر گرفته شده پیش بینی شود.
وی اذعان کرد: اگر پیشنهادی جهت تقویت حوزه کانون های فرهنگی و هنری ارائه شود مجلس در حوزه قانونی آن را تصویب می کند.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی عملکرد کانونهای فرهنگی و هنری مساجد را مطلوب و خوب ارزیابی و خاطرنشان کرد: ارتباط هماهنگ و خوب با مساجد، سایر نهادهای فرهنگی، ارائه برنامه های کاربردی از مهم ترین این دلایل است.


http://shabestan.ir/NSite/FullStory/News/?Serv=29&Id=350150&Mode=

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.