امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت الاسلام و المسلمین عبادی: امنیت کشور مرهون چتر گسترده پدافند هوایی است

حجت الاسلام و المسلمین عبادی: امنیت کشور مرهون چتر گسترده پدافند هوایی است

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر امروز چتر امنیتی پدافند هوایی نباشد؛ هیچ کاری در مملکت نمی شود انجام داد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خاورستان؛ حجت الاسلام و المسلمین سید محمد باقر عبادی در دیدار با کارکنان منطقه پدافند هوایی شرق قائم آل محمد (ص) بابیان اینکه امنیتی که امروز پدافند هوایی ایجاد کرده است باعث می شود تا فعالیت های مردم در کشور اعم از اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی به ثمر نشیند گفت: باید پدافند هوایی روز به روز قوی تر و به شرق کشور در همه زمینه ها از جمله پدافند هوایی اهمیت بیشتری داده شود.

داعش ساخته اسرائیل است

وی با اشاره به توطئه های دشمنان در منطقه اظهار داشت: داعش صددرصد اسرائیلی است و هدف از درگیر کردن دنیای اسلام به خودش این است که اسرائیل بتواند نفس بکشد.

دیدار حجت الاسلام و المسلمین محمدبا قرعبادی با کارکنان منطقه پدافند هوایی شرق قائم آل محمد (ص)

عزت در پیمان بستن با آمریکا و اسرائیل نیست

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان سخن امام خمینی(ره) که فرمودند “آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند” ابراز داشت: عزت در پیمان بستن با آمریکا و اسرائیل نیست چون قرآن می گوید آن ها کاره ای نیستند.

عبادی در ادامه با اشاره جنگ حزب الله با اسرائیل گفت: حزب الله سلاح پیشرفته ندارد اما توانست اسرائیل را نابود کند و این از عنایات خدا بود چرا که اگر ما به وظیفه مان درست عمل کنیم ولو اینکه جمعیت کمی باشیم؛ خداوند کمک می کند و امدادهای غیبی می رسد.

وی با بیان اینکه هرکاری برای خدا باشد موجب عزت می شود تصریح کرد: آنچه ارتش جمهوری اسلامی ایران را از دیگر ارتش های دنیا متمایز می کند خدایی بودن آن است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنانش با بیان اینکه عمیق ترین معارف در قرآن است؛ به بیان برخی از اعجاز های قران پرداخت و خاطرنشان کرد: ماه رمضان فرصتی است که در آن بتوانیم زندگی مان را الهی کنیم.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا