امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حجت السلام عبادی: مصوبات سفر دور قبل رئیس‌جمهور به استان خراسان جنوبی هنوز محقق نشده است

حجت السلام عبادی: مصوبات سفر دور قبل رئیس‌جمهور به استان خراسان جنوبی هنوز محقق نشده است

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند و درمیان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه چه خوب بود که رئیس‌جمهور در این سفر به استان کلنگ افتتاح راه‌آهن و انتقال آب به خراسان جنوبی را به زمین می‌زد، گفت: مصوبات سفر دور قبل رئیس‌جمهور هنوز کامل محقق نشده است.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام سیدمحمد باقر عبادی در گفت‌‌وگو با خبرگزاری تسنیم  با اشاره به سفر رئیس جمهور به خراسان جنوبی و آخرین اقدامات در زمینه کارخانه سیمان باقران اظهار داشت: تلاش‌های زیادی برای برطرف کردن مشکلات سیمان باقران انجام دادیم که ۸۰ میلیارد تومان تسهیلات طی چند نوبت  از بانک‌های مختلف برای این کارخانه پیگیری شد.

وی افزود: ۶ میلیون یورو از صندوق توسعه در دور جدید پیگیری کردیم و برای سرمایه در گردش سیمان باقران با بانک کشاورزی، با وزیر صنعت، معدن و تجارت برای حل مشکلات دیدار کردیم.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از دیگر برنامه‌های ما برای برطرف کردن مشکلات سیمان باقران دیدار با وزیر کشاورزی بود و هم‌اکنون که قرار است این کارخانه فردا افتتاح شود بسیار خوشحال هستیم زیرا با افتتاح آن زمینه اشتغال فراهم می‌شود و این کارخانه ۲۰ هزار سهام‌دار دارد.

عبادی افزود: برخی از سرمایه‌داران جرئت نداشتند که برای همکاری و مشارکت با سیمان باقران وارد عمل شوند که ما مشکلات را پیگیری کرده و زمینه ورود سرمایه‌داران فراهم شده است.

وی با اشاره به سفر  رئیس جمهور به خراسان جنوبی گفت: اگر قرار است  رئیس جمهور تنها برای افتتاح سیمان باقران و مجموعه ۱۵ هزار نفری غدیر به استان سفر کند بهتر است انجام نشود، زیرا برای افتتاح تنها فرماندار و یا بخشدار شهرستان درمیان می‌توانند این پروژه را افتتاح کنند.

تنها ۷۰میلیارد تومان از ۲۷۰میلیارد تومان مصوبات سفر قبل محقق شد

نماینده مردم شهرستانهای بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: هدف از سفر باید اجرای مصوبات باشد زیرا در سفر قبلی رئیس جمهور به خراسان جنوبی ۲۷۰ میلیارد تومان مصوبات بود اما تاکنون ۷۰ میلیارد تومان محقق شده است.

عبادی با بیان اینکه رئیس جمهور قبل از سفر دور دوم به خراسان  جنوبی باید پیگیری می‌کرد تا ۲۰۰ میلیارد تومان مصوبات سفر قبل به استان محقق می‌شد، افزود: باید برنامه‌ریزی درستی انجام شود تا قبل از سفر مصوبات سفر دور دوم مشخص شود.

وی بیان داشت: چه خوب بود که رئیس جمهور با سفر دوم به خراسان جنوبی کلنگ راه‌آهن و انتقال آب به خراسان جنوبی را به زمین می‌زد تا مردم خدمات را بیشتر لمس می‌کردند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا