امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس دشمنان را ناامید می‌کند

حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس دشمنان را ناامید می‌کند
حجت الاسلام عبادی گفت: راهپیمایی روز جهانی قدس می‌تواند برای جامعه امنیت‌زا باشد و حضور گسترده مردم در این راهپیمایی دشمنان را ناامید و مایوس می‌کند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی؛ به نقل از خبرگزاری رسا، حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی، نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: راهپیمایی روز قدس امسال از ویژ‌گی و اهمیت بالاتری نسبت به سال‌های گذشته برخوردار است.

وی با بیان اینکه نقشه‌ها و توطئه‌های استکبار جهانی امروز بیش از هر زمان دیگری خودش را نشان داده است، گفت: امروز دشمنی دولت آمریکا با ملت ایران بیش از هر زمان دیگری مشخص شده است و به دنبال براندازی نظام اسلامی هستند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شرکت در راهپیمایی روز قدس ضروری و لازم است، افزود: حضور و شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس حکم جهاد فی سبیل الله دارد، این راهپیمایی در جهان رصد می‌شود و بازتاب جهانی دارد.

حجت الاسلام عبادی تصریح کرد: این راهپیمایی می‌تواند برای جامعه امنیت‌زا باشد و حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس دشمنان را ناامید و مایوس می‌کند.

وی گفت: همانطور که امام راحل فرمودند رژیم اشغالگر قدس غده سرطانی است و امروز نیز این رژیم با کمک آمریکا پدیده‌ای به نام داعش را به وجود آوردند که زنان و مردان را در منطقه قتل و عام کردند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه به طور قطع اگر اسرائیل نبود ما داعش در منطقه نداشتیم، خاطرنشان کرد: دشمنی رژیم صهیونیستی و آمریکا با ملت ایران و دنیای اسلام است و نمی‌خواهند یک ملت توسعه یافته دارای فناوری و علم و قدرت وجود داشته باشد.

حجت الاسلام عبادی اظهار کرد: سکوت دنیای اسلام در مقابل فجایع آمریکا و رژیم صهیونیستی نقشه آن‌ها را تغییر نمی‌دهد چرا که دشمنان نقشه و توطئه‌های خود را برنامه‌ریزی کرده و اگر هم سکوت کنیم و چیزی نگوییم نیز آن‌ها نقشه خود را پیاده می‌کنند.

وی افزود: آن‌ها به دنبال حکومت در خاورمیانه هستند و می‌خواهند اسرائیل کدخدای خاورمیانه باشد، بسیاری از کشورهای اسلامی مانند لیبی، عراق و سوریه که یک مقدار قدرت داشتند را متلاشی کردند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: مردم حضور پررنگی در راهپیمایی داشته باشند و باید بحث اسرائیل و قدس را جدی بگیریم زیرا فلسطین خط مقدم مبارزه است.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا