امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

خبرگزاری شبستان تاثیرگذاری خوبی بر مخاطبان دارد/اخبار شبستان را رصد می کنم

خبرگزاری شبستان تاثیرگذاری خوبی بر مخاطبان دارد/اخبار شبستان را رصد می کنم

حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدباقر عبادی، امروز صبح (۲۳ بهمن) در جریان بازدید از خبرگزاری شبستان خراسان جنوبی اظهار داشت: این خبرگزاری فعالیت خوبی دارد و اخباری که در این رسانه منتشر می شود را رصد می کنم.

IMAGE635277963134075903

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدباقر عبادی، با اشاره به همکاری مطلوب خبرگزاری شبستان با مجلس در زمینه انعکاس اخبار این قوه، ادامه داد: این خبرگزاری یک سبقه فرهنگی، قرآنی و مسجدی دارد و همین موضوع یک تقدسی به شبستان می دهد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در خانه ملت افزود: مردم به خبرگزاری که منتصب به مسجد و معارف اسلامی باشد با اطمینان بیشتری مراجعه می کنند.
وی با تاکید بر اینکه این خبرگزاری تاثیرگذاری خوبی بر مخاطبان دارد، افزود: از عملکرد خبرگزاری شبستان خراسان جنوبی راضی هستم.
حجت الاسلام عبادی همچنین با اشاره به اینکه پیامک اخبار خبرگزاری شبستان خراسان جنوبی به من می رسد، از همکاران فعال در این رسانه قدردانی کرد.

 

مشروح گفتگو خبرگزاری شبستان با نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی متعاقبا ارسال می شود.
پایان پیام/

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا