امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

خدمات شرکت‌های بیمه‌ای خراسان جنوبی توسعه یابد/ باید فرهنگ بیمه در سطح جامعه و مردم تبیین شود

خدمات شرکت‌های بیمه‌ای خراسان جنوبی توسعه یابد/ باید فرهنگ بیمه در سطح جامعه و مردم تبیین شود

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: هزینه درمان بیماران سرطانی و شیمی درمانی بالاست، شرکت های بیمه باید با فرهنگ سازی و اطلاع رسانی درست، مردم را تشویق به بهره مندی از مزایای مختلف بیمه از جمله بیماری مذکور کنند.
به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از تسنیم از بیرجند، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد باقر عبادی صبح امروز به مناسبت روز بیمه در بازدید از مدیریت بیمه البرز خراسان جنوبی با بیان اینکه هدف از این بازدیدها، آشنایی با عملکردها، وبررسی مشکلات است، اظهار داشت: ما در این بازدیدها بنا داریم تا مشکلات مراکز، و مردم را بررسی کنیم و هدف دیگر فرهنگ سازی و ترویج در امر بیمه است زیرا بیمه هنوز برای برخی از مردم به خوبی شناخته نشده است.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان وخوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بیمه باعث آرامش خاطر مردم می‌شود، گفت: باید بیمه‌ها خدماتی که به مردم ارائه می‌دهند را بیشتر تبلیغ کنند تا همه مردم از نحوه خدمات دهی بیمه بیشتر آشنا شده وبتوانند از خدمات آن استفاده کنند.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی با بیان اینکه عملکرد بیمه‌ها در زندگی تأثیرگذار است، افزود: در دوران‌های گذشته مردم از بیمه‌ها زیاد استقبال نداشتند، اما در چند سال اخیر خوشبختانه رغبت مردم به سمت بیمه‌ها بیشتر شده است زیرا بیمه‌ها در امور مختلف خسارات پرداخت می‌کند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات خانه ملت با بیان اینکه باید فرهنگ بیمه در سطح جامعه و مردم تبیین شود، اظهار داشت: در این راستا از سوی استانداری و فرمانداری‌ها به دستگاههای اجرایی مکاتباتی انجام شده است تا خرید خود را از سطح استان خراسان جنوبی انجام دهند تا سرمایه از استان خارج نشود.

امام جمعه موقت بیرجند با بیان اینکه خراسان جنوبی دچار کمبود نقدینگی است، گفت: ما استانی ثروتمند نیستیم و زمانی که سپرده‌های بانکی کاهش یابد، در مقابل تسهیلات هم کاهش می یابد که باید خرید از صنایع موجود در خراسان جنوبی انجام شود.

حجت الاسلام والمسلمین عبادی با بیان اینکه بیمه شخص ثالث جدید که اگر به تصویب برسد، قانونی بسیار خوب وجامع است، افزود: یکی از عملکردهای بسیار خوب بیمه البرز در بخش درمان بیماران سرطانی است که از این موضوع بسیار خرسند هستیم.

نماینده مردم شهرستانهای بیرجند، درمیان وخوسف درمجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خوشبختانه در چند سال گذشته مردم به سمت بیمه‌ها رغبت داشته‌اند، گفت: بیمه‌ها آرامش خاطر مردم را فراهم می‌کنند و باید خدمات خود را بیشتر به مردم اطلاع رسانی کنند.

 

گفتنی است، آقای شهرام فدایی صبح امروز در بازدید نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی از سرپرستی بیمه البرز خراسان جنوبی اظهار داشت: اگر فرهنگ بیمه در استان و کشور نفوذ پیدا کند می‌تواند تأثیرگذار باشد.

وی با بیان اینکه بیمه اهمیت زیادی دارد، گفت: بیمه صندوق حمایتی بزرگی است که به کمک همه می‌آید و خدمت‌رسانی می‌کند.

سرپرست بیمه البرز خراسان جنوبی با بیان اینکه بیمه البرز سابقه طولانی در امر خدمت‌رسانی دارد، افزود: بیمه البرز از سال ۳۸ افتتاح شد و بعد از انقلاب با همین نام به کار خود ادامه داده است.

فدایی تصریح کرد: بیمه البرز ۹ سال پیاپی موفق به کسب رتبه نخست در امر مشتری‌مداری بین بانک‌ها و بیمه‌ها در کشور شده است.

وی با بیان اینکه تاکنون ۱۰ هزار بیمه‌نامه در استان صادر شده است، ادامه داد: بیمه‌های ساختمانی، بیمه درمان تکمیلی و بیمه ثالث بدنه اتومبیل از جمله این بیمه‌نامه‌ها است.

سرپرست بیمه البرز خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: ماهانه ۳۰ هزار تومان برای بیمه درمان تکمیلی از حقوق افراد کسر می‌شود و این بیمه خدماتی مانند جراحی و دندان‌پزشکی را تا سقف خاصی تحت پوشش قرار می‌دهد.

فدایی با بیان اینکه بیمه‌نامه‌ای به نام بیمه امیدآفرین مربوط بیماران سرطانی در استان وجود دارد، اضافه کرد: این بیمه هزینه‌های بیماران سرطانی را تا ۱۵۰ میلیون تومان پرداخت می‌کند و افراد می‌توانند تنها برای یکبار از بدو تولد تا ۱۰ سالگی مبلغ ۴۰۰ هزار تومان برای این بیمه پرداخت کنند.

وی با بیان اینکه چهارمین سالی است که بیمه سرطان در کشور اجرایی می‌شود، افزود: افراد می‌توانند با مراجعه به نمایندگی‌ها و شعبه‌ها در استان خود را تحت پوشش این بیمه قرار دهند.

سرپرست بیمه البرز خراسان جنوبی گفت: بعضی از خیران با یک حرکت فرهنگی بیمه‌نامه‌هایی را برای کودکان بی‌سرپرست می‌گیرند و این بیمه‌نامه می‌تواند پشتوانه‌ای برای کودک در آینده باشد.

فدایی با بیان اینکه بیمه تولد یکی دیگر از بیمه‌هایی است که در دوران ناباروری و نازایی وجود دارد، تصریح کرد: زوجین به محض ازدواج می‌توانند این بیمه را خریداری کنند و اگر زوجینی دچار ناباروری و نازایی شوند بیمه موظف است تا سقف ۱۵ میلیون تومان هزینه‌های درمانی زوجین را پرداخت کنند.

وی با بیان اینکه ۲۳ نماینده بیمه البرز در سطح استان فعالیت می‎کنند، گفت: ۱۴ نماینده در بیرجند، سه نماینده در قاین و مابقی در دیگر شهرستان‌ها وجود دارد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا