امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

دانشگاه آزاد برای کسب درآمد نمی تواند همانند گذشته فقط به شهریه دانشجویان متکی باشد/ نگاه پژوهش محوری باید مورد توجه قرار گیرد

دانشگاه آزاد برای کسب درآمد نمی تواند همانند گذشته فقط به شهریه دانشجویان متکی باشد/ نگاه پژوهش محوری باید مورد توجه قرار گیرد

نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: دانشگاه آزاد برای کسب درآمد نمی تواند همانند گذشته فقط به شهریه دانشجویان متکی باشد بلکه باید به یک باشگاه پژوهش و یک مرکز کارآفرینی تبدیل گردد.

به گزارش روابط عمومی دفتر دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خاورستان، حجت الاسلام و المسلمین عبادی، نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در مراسم تودیع و معارفه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی منشأ خدمات زیادی بعد از انقلاب بوده است که اکنون در حال تغییر شرایط می باشد.

 

وی افزود: تعداد و کمیت ها کم خواهد شد و باید اکنون به کیفیت پرداخته شود.

 

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: قبلا اگر دانشگاه ها به آموزش می پرداختند امروز باید حتما نگاه پژوهش محوری را مورد توجه قرار دهند.

 

حجت الاسلام عبادی تصریح کرد: دانشگاه آزاد برای کسب درآمد نمی تواند همانند گذشته فقط به شهریه دانشجویان متکی باشد بلکه باید به یک باشگاه پژوهش و یک مرکز کارآفرینی تبدیل گردد و کسب درآمد کند و به جایگاهی برسد که همه ی دستگاه ها با آن در ارتباط باشد.

 

وی با بیان اینکه دانشگاه باید گره گشای مشکلات شهر و استان باشد، خاطر نشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند یکی از دانشگاه های برتر کشور است و از هیأت امنا و همچنین هیأت علمی بزرگ و توانمندی برخوردار است و می تواند در صورت جهت دهی یک سکوی پرش برای استان باشد.

 

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: این دانشگاه با توجه به ظرفیت آن در سال های گذشته از حقوق خود عقب افتاده است و این تغییرات نباید مانع آن شود بلکه باید در جهت جبران وضعیت گذشته باشد.

 

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه دکتر زارع ارتباط خوبی را در جهت کسب درآمد برای دانشگاه آزاد اسلامی داشته اند، گفت: علاقه مندیم که دانشگاه آزاد بیرجند از نظر کیفیت، دارای رتبه ی برتر کشوری شود و مسئولین در مرکز کشور می توانند در این زمینه تأثیر گذار باشند.

 

وی با اشاره به اینکه از آزادگان و جانبازگان هیچ کس دلسوزتر به این نظام وجود ندارد و بقیه افراد در کنار آن ها قرار میگیرند، خاطر نشان کرد: امیدوارم مهندس حسنی در این پست بتوانند موفق و پیروز باشند.

انتهای پیام/۶

 

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا