امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

دانشگاه ها در زمینه بازاریابی تولیدات خراسان جنوبی همکاری کنند

دانشگاه ها در زمینه بازاریابی تولیدات خراسان جنوبی همکاری کنند

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی،حجت الاسلام «محمدباقر عبادی» عصر امروز (۲۲ بهمن) در حاشیه بازدید از چهارمین نمایشگاه دستاوردهای تعاون خراسان جنوبی به خبرنگاران اظهار داشت: در این نمایشگاه تنوع محصولات بسیار قابل توجه بود و بیش از ۹۰ درصد از این محصولات نیاز به سرمایه بالایی ندارد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه با سرمایه اندک می توان اشتغال ایجاد کرد، گفت: فروش محصولات این نمایشگاه می تواند بسیار خوب باشد و شرکت کنندگان در این نمایشگاه با تولید محصولات صنایع دستی می توانند درآمدی به اندازه یک کارمند داشته باشد.

وی به مشکلات افراد شرکت کننده در این نمایشگاه اشاره کرد و افزود: مشکلات شرکت کنندگان شامل سرمایه در گردش، نیاز به کمک مالی و دریافت وام های با سود پایین و بازار فروش محصولاتشان بود که مسئولین مربوطه راهنمایی های لازم را به این افراد ارائه کردند.

حجت الاسلام عبادی با توجه به اینکه بسیاری از محصولات ارائه شده در این نمایشگاه اغلب صنایع دستی بودند، ادامه داد: تولیدات صنایع دستی دارای سطح اشتغال بسیار بالایی هستند و این بخش به سرمایه کمی نیاز دارد و دارای بازار فروش خوبی است.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی در ادامه بیان کرد: سهم بسیاری از اشتغال خراسان جنوبی می تواند با تمرکز بر صنایع دستی، بازاریابی و نوین سازی تولید و عرضه بر طرف شود.

وی با اشاره به بازاریابی محصولات تولیدی استان گفت: باید شرکت هایی در زمینه بازاریابی محصولات کار کنند و بسیاری از محصولات استان را می توان به خارج و یا داخل کشور صادر کرد و بازاریابی یک هنر و تخصص است و بخش های دولتی به خصوص دانشگاه ها می توانند در این زمینه همکاری کنند.

حجت الاسلام عبادی با تاکید بر اینکه در این نمایشگاه خودباوری بالایی به چشم می خورد، افزود: با پیروزی انقلاب اسلامی به خودباوری سیاسی و بین المللی دست یافتیم اما هنوز برخی مناطق به خودباوری دست پیدا نکرده اند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا