امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

در اجتماع مردم بیرجند انجام شد/ قدردانی نماینده مردم بیرجند در مجلس از رسانه‌ها در موضوع راه‌آهن

در اجتماع مردم بیرجند انجام شد/ قدردانی نماینده مردم بیرجند در مجلس از رسانه‌ها در موضوع راه‌آهن
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس با اشاره به قرار گرفتن راه‌آهن خراسان جنوبی در ردیف اعتباری بودجه کشور از رسانه‌ها و خبرنگاران که این موضوع را زنده نگه داشتند، قدردانی کرد.
به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از فارس؛ حجت‌الاسلام والمسلمین امشب در اجتماع مردم بیرجند به پرونده راه‌‌آهن خراسان جنوبی اشاره کرد و اظهار داشت: بعد از پیگیری‌های متعدد و جلسات گوناگون با پشتیبانی اصحاب رسانه راه‌آهن خراسان جنوبی در ردیف اعتباری بودجه کشور قرار گرفت.وی خاطرنشان کرد: از رسانه‌ها و خبرنگاران که این موضوع را زنده نگه داشتند تشکر ویژه دارم و قطعاً اگر پیگیری خبرنگاران نبود شاید موضوع راه‌‌آهن به مسئله اول استان تبدیل نمی‌شد.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی از استاندار خراسان جنوبی و سه نماینده دیگر این استان نیز تشکر کرد و گفت: در موضوع راه‌آهن همه مسئولان استانی کنار هم بودند و با خون دل‌های فراوان راه‌آهن خراسان جنوبی در ردیف اعتباری بودجه کشور قرار گرفت.

عبادی در پایان متذکر شد: این موفقیت در حالی به دست آمد که وضعیت اعتباری کشور خوب نبود و دولت به شدت نگران بودجه است.
– See more at: http://farsnews.com/newstext.php?nn=13930923001462#sthash.3qsDsji2.dpuf

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا