امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

درخواست رديف بودجه اجرايي راه آهن به معاونت برنامه ريزي رياست جمهوري ارسال شد/ حجت الاسلام عبادي : وقت عمل دولت رسيد

درخواست رديف بودجه اجرايي راه آهن به معاونت برنامه ريزي رياست جمهوري ارسال شد/ حجت الاسلام عبادي : وقت عمل دولت رسيد

نماينده مردم شهرستان هاي بيرجند، درميان و خوسف در گفت وگوي ديروز با خراسان جنوبي با اشاره به ديدارش با دکتر نوبخت معاون نظارت راهبردي رئيس جمهور گفت:پس از مدت ها پيگيري موضوع رديف اجرايي راه آهن استان از سوي وزارت راه و شهرسازي به معاونت برنامه ريزي رئيس جمهور رفت تا رديف اجرايي بگيرد و از سال آينده براي آن اعتبار لحاظ شود.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از روزنامه خراسان جنوبی؛ پس از ۱۰ سال پيگيري و تلاش مکرر نمايندگان و مسئولان امر براي احداث خط ريلي در منطقه شرق کشور ؛ بالاخره پيشنهاد لحاظ کردن رديف اجرايي راه آهن در بودجه براي تصميم گيري نهايي به معاونت برنامه ريزي رئيس جمهور رفت.

نماينده مردم شهرستان هاي بيرجند، درميان و خوسف در گفت وگوي ديروز با خراسان جنوبي با اشاره به ديدارش با دکتر نوبخت معاون نظارت راهبردي رئيس جمهور گفت:پس از مدت ها پيگيري موضوع رديف اجرايي راه آهن استان از سوي وزارت راه و شهرسازي به معاونت برنامه ريزي رئيس جمهور رفت تا رديف اجرايي بگيرد و از سال آينده براي آن اعتبار لحاظ شود. حجت الاسلام «عبادي» توضيح داد روند کار اين است که با توجه به اهميت موضوع وزارت راه و شهرسازي آن را به معاونت برنامه ريزي ارائه دهد و سپس در رديف بودجه لحاظ شود.

به گفته وي در اين مدت فقط موافقت ها شفاهي بوده اما اکنون مرحله عمل و نهايي براي تعيين بودجه است که مشخص مي کند مقامات پاي عهدشان بودند و رديف اجرايي در بودجه سال ۹۴لحاظ مي شود.وي در اين رابطه اظهار اميدواري کرد که پس از قرار گرفتن رديف بودجه تجهيز کارگاه انجام شود. البته حجت الاسلام عبادي اظهار داشت: معمولا با قرار گرفتن پروژه راه آهن کال شور گناباد- قاين- بيرجند- نهبندان در رديف بودجه سال آينده باز هم دولت در سال بودجه زيادي را براي راه آهن لحاظ نخواهد کرد چنانچه تجربه نشان داده است احداث برخي خطوط ريلي کشور به دليل کمبود منابع بيش از يک دهه به طول مي انجامد بنابراين نياز است حتما براي تکميل اين خط از فاينانس استفاده و پاي سرمايه گذاران بخش خصوصي باز شود که اين امکان هم وجود دارد.همچنين نماينده مردم شهرستان هاي بيرجند، درميان و خوسف از ديدار روزگذشته خود با دکتر نوبخت خبر داد که در خلال موضوعات مهم استان از جمله راه آهن به تخصيص بودجه هاي لازم براي دوبانده شدن محور بيرجند- نهبندان – زاهدان و همچنين دوبانده شدن محور بيرجند- قاين توجه شود.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا