امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

نماینده مردم شریف بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با عشایر و مرزنشینان روستاهای جاجنگ، طاغان، اشک ،زیدان و شهر طبس مسینا از توابع بخش های مرکزی و گزیک شهرستان درمیان دیدار کردند

نماینده مردم شریف بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی  با  عشایر و مرزنشینان روستاهای جاجنگ، طاغان، اشک ،زیدان و شهر طبس مسینا از توابع بخش های مرکزی و گزیک شهرستان درمیان دیدار کردند

حجت الاسلام سید محمد باقر عبادی در دیدار با  عشایر و مرزنشینان روستاهای جاجنگ، طاغان، اشک ،زیدان و شهر طبس مسینا از توابع بخش های مرکزی و گزیک شهرستان درمیان اظهار کرد: عشایر سربازان واقعی ولایت و حماسه سازان عرصه اقتصادی هستند.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی در ادامه این دیدار با بیان این که ایران اسلامی پرچمدار عزت و افتخار جهان اسلام در مهم ترین نقطه از جهان یعنی خاورمیانه است، تصریح کرد: ثروت های خدادادی ایران اسلامی و ذخایر ارزشمند نفت، گاز و فلزات گران بها باعث شده که سردمداران و مستکبرین جهان دندان طمع برای استثمار این ملت خداجو تیز کننند و برای نیل به این مقصود شوم خود چه جنایت ها و وحشی گری هایی که مرتکب نشده اند.

نمایند مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: نظام سلطه از اسلام و انقلاب اسلامی ایران وحشت داشته از این رو از ابتدای پیروزی انقلاب با توطئه های فراوان سعی در انزوا و مانع تراشی برای صدور پیام انفلاب ملت ایران داشته و دارد از این رو است که پس از شکست های خفت بارانه در عرصه های مختلف جنگ سخت و نرم رو به تحریم های اقتصادی آورده است تا بلکه از این راه بتواند مانع پیشرفت و اقتدار ایران اسلامی در گفتمان جهانی شود.

وی، با اشاره به تحولات مصر اضافه کرد: آنچه که باعث سقوط محمد مرسی و آزادی حسنی مبارک شد خیانت آمریکا و اسرائیل به وی آن هم  پس از امتیازات فراوانی که مرسی به سران این دو کشور داد.

حجت الاسلام عبادی، فراموش کردن ملت مصر و عدم بصیرت و دشمن شناسی را از دیگر عوامل سقوط محمد مرسی برشمرد و اضافه کرد: حمایت برخی از سران کشورهای مرتجع عربی از سلفی های بی دین و سکوت و حمایت کشورهای غربی و آمریکایی سناریوی دیگری از ادعای حمایت از حقوق بشر به شیوه غربی ها و آمریکایی ها است.

وی حمله به سوریه را نسخه دست نوشته سران مرتجع عربی برای درهم شکستن جبهه مقاومت در برابر صهیونیسم دانست و افزود: آمریکا با دمیدن در شیپور جنگ بار دیگر پرده تزویر را از چهره مکارانه خود کنار زده تا جهانیان بدانند در پس این چهره های اتو کشیده چه خون آشامان پلیدی قرار دارد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا