امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

در طول این ۴۰ سال هیچ فردی جز دکتر ستاری بر روی آب های ژرف استان وقت نگذاشته است

در طول این ۴۰ سال هیچ فردی جز دکتر ستاری بر روی آب های ژرف استان وقت نگذاشته است

به گزارش دفتر روابط عمومی نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین سید محمد باقر عبادی در شورای اداری استان که با حضور دکتر ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور برگزار شد اظهار کرد: از آقای دکتر ستاری تشکر و قدردانی می کنم به این دلیل که سومین باری است که به استان خراسان جنوبی می آیند.

وی با بیان اینکه خیر و برکات زیادی در سفرهای گذشته دکتر ستاری عاید استان شده است، افزود: دستور ساخت ساختمان بنیاد نخبگان در خراسان جنوبی توسط دکتر ستاری صادر شد که در مدت ۹ ماه ساخته شد.

نماینده مردم بیرجند درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: امروز نیز اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد تومان برای پارک علم و فناوری و ۲ میلیارد تومان برای دانشگاه بیرجند اختصاص دادند که نشان از توجه وی نسبت به این استان دارد اما امیدواریم این میزان اعتبار دو برابر شود.

حجت الاسلام عبادی تصریح کرد: چهل سال از انقلاب گذشته است اما هیچ کس به اندازه دکتر ستاری بر روی آب های ژرف در استان وقت نگذاشته است که امیدواریم در این زمینه به نتیجه خوبی برسیم.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا