امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

در نشست علنی امروز مجلس مطرح شد؛ تسلیت نایب رئیس مجلس در پی در گذشت آیت الله سیداحمد عبادی

در نشست علنی امروز مجلس مطرح شد؛ تسلیت نایب رئیس مجلس در پی در گذشت آیت الله سیداحمد عبادی

نایب رئیس مجلس در پی درگذشت آیت الله سیداحمد عبادی از علمای بزرگ استان خراسان جنوبی، این ضایعه را به خانواده آن مرحوم و مردم استان تسلیت گفت.

 

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا باهنر در نشست علنی امروز (سه‌شنبه ۱۲ آبان ماه) مجلس شورای اسلامی، با تسلیت در پی درگذشت آیت الله سیداحمد عبادی از علمای بزرگ استان خراسان جنوبی گفت: ایشان از علمای بزرگ این استان محسوب می شدند که متأسفانه به ملکوت اعلی پیوستند این مرحوم بزرگوار اخوی حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی از نمایندگان ادوار و عموی حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی نماینده کنونی مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس بودند.

نایب رئیس مجلس ادامه داد: در اینجا من درگذشت این عالم بزرگ را به خانواده ایشان تسلیت می گویم همچنین مجمع نمایندگان استان خراسان جنوبی این ضایعه را به خانواده مرحوم و مردم استان تسلیت گفتند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا