امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

دعوت از شركت ايدرو براي سرمايه گذاري صنعتي در خراسان جنوبي

دعوت از شركت ايدرو براي سرمايه گذاري صنعتي در خراسان جنوبي

مجمع نمايندگان خراسان جنوبي  با آقاي دكتر منصور معظمي معاون وزير صنعت و مديرعامل شركت ايدرو در محل این شرکت ديدار كردند.

حجت الاسلام عبادي رئيس مجمع  نمايندگان مردم شريف خراسان جنوبي در مجلس شوراي اسلامي در باره جزئيات اين ديدار اظهارداشت: در اين نشست از آقاي دكتر معظمي رئيس هيأت مديره و مديرعامل شركت ايدرو جهت بازديد از بخش هاي صنعتي خراسان جنوبي دعوت بعمل آمد و ايشان نيز اين درخواست را پذيرفتند و بزودي به استان سفر خواهند كرد.تا از نزدیک در جریان مشکلات استان قرار گیرند

وي در ادامه افزود: از شركت ايدرو نيز براي سرمايه گذاري در استان دعوت كرديم تا طرح هاي بزرگ صنعتي را در خراسان جنوبي اجرا كند.

حجت الاسلام عبادي بيان كرد: در اين نشست مقرر گرديد در اسرع وقت مشاوران شركت ايدرو جهت بررسي زمينه هاي سرمايه گذاري به استان سفر كنند.

وي در پايان گفت: در اين ديدار نمايندگان مردم شريف خراسان جنوبي در مجلس شوراي اسلامي حضور داشتند و مطالب لازم در اين زمينه بيان شد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا