امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

دعوت حجت الاسلام عبادي رئیس مجمع نمایندگان خراسان‌جنوبی در مجلس شورای اسلامی از رییس سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی کشور جهت سفر به خراسان‌جنوبی

دعوت حجت الاسلام عبادي رئیس مجمع نمایندگان خراسان‌جنوبی در مجلس شورای اسلامی  از رییس سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی کشور جهت سفر به خراسان‌جنوبی

برادر ارجمند جناب آقای مهندس نجفی

رییس محترم سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی کشور

سلام‌علیکم

احتراماً، همانگونه که مستحضرید نقش انکارناپذیر شرکت‌های شهرک‌های صنعتی در ایجاد توسعه زیرساخت‌های لازم و بستری آماده و مناسب برای استقرار صنایع و جایگاه ویژه این شرکت‌ها در طرح‌های توسعه منطقه‌ای در زدودن محرمیت از چهره صنایع استان خراسان‌جنوبی بر صاحبان صنایع و واحدهای تولیدی پوشیده نیست.

شرکت شهرک‌های صنعتی در این استان نقش ویژه‌ای در توسعه استان داشته و همواره حسب کمک‌های دولتی در ایجاد زیرساخت‌ها مشوق لازم برای جذب سرمایه‌گذاران را اعطا می‌نماید و حمایت از شرکت شهرک‌های صنعتی این استان دارای اهمیت ویژه‌ای می‌باشد.

لذا از جنابعالی به منظور بازدید از واحدهای صنعتی و تولیدی این استان به منظور آشنایی بیشتر با مشکلات و نابسامانی‌های موجود دعوت به عمل می‌آید امید است حضور جنابعالی منشأ اثرات و برکات فراوان برای توسعه و تعالی هر چه بیشتر این استان کمتر برخوردار و مرزی کشور گردد.

سید محمد باقر عبادی

نماینده مردم بیرجند،درمیان وخوسف در مجلس شورای اسلامی

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا