امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

دعوت رئیس مجمع نمایندگان مردم شریف خراسان جنوبی از مردم برای حضور در راهپیمایی محکومیت اقدام حماقت آمیز رئیس جمهور مستکبر آمریکای جنایکار

دعوت رئیس مجمع نمایندگان مردم شریف خراسان جنوبی از مردم برای حضور در راهپیمایی محکومیت اقدام حماقت آمیز رئیس جمهور مستکبر آمریکای جنایکار

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی حجت الاسلام عبادی نماینده مردم بیرجند،درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی طی پیامی از مردم برای حضور در راهپیمایی محکومیت اقدام حماقت آمیز رئیس جمهور مستکبر آمریکای جنایکاردعوت کردند

متن کامل پیام مجمع نمایندگان مردم شریف خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی به شرح ذیل است؛

« بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ »
هیچ تشنگى و رنج و گرسنگیى در راه خدا به آنان نمى‌‏رسد و هیچ قدمی که کافران را به خشم مى‏‌آورد برنمى‏ دارند؛ مگر اینکه به سبب آن عمل صالحى براى آنان نوشته مى‏ شود. آیه ۱۲۰ سوره توبه)

متاسفانه در روزهای اخیر شاهد حرکت از روی حماقت رئیس جمهور مستکبر آمریکا در به رسمیت شناختن قدس اشغالی به عنوان پایتخت رژیم جعلی و کودک‌کش صهیونیستی بودیم؛ که مطمئنا این حرکت جاهلانه ترامپ بی پاسخ نخواهد ماند و خشم و انزجار ملت های آزاده جهان را علیه آمریکای جنایت کار را در پی خواهد داشت و از طرفی رژیم صهیونیستی را به سمت نابودی نزدیک تر خواهد کرد.

مردم مومن و انقلابی و ولایت مدار خراسان جنوبی فردا همزمان با مردم سراسر کشور با حضور گسترده خود در راهپیمایی پس از نماز جمعه، ضمن محکوم نمودن این اقدام خودسرانه رئیس جمهور آمریکای جنایتکار، حمایت قاطعانه خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام خواهند کرد.

مجمع نمایندگان مردم شریف خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی
۱۶ آذرماه ۱۳۹۶

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا