امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

دفاع مقدس غیر از مسئله دفاع از وطن موضوع دفاع از دین الهی نیز بوده است

دفاع مقدس غیر از مسئله دفاع از وطن موضوع دفاع از دین الهی نیز بوده است

عضو مجمع نمایندگان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی: ترس برای این ملت هیچ معنایی ندارد و سختی هایی چون تحریم و محاصره اقتصادی برای آنها بی اثر خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، به نقل از ویژه نامه مجلس ۳ مهرماه روزنامه آوای خراسان جنوبی؛ حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی در ادامه افزود: کشورهای دیگر چنین افرادی را به عنوان الگو در جامعه در جامعه خود معرفی می کنند تا روحیه غیرت شهامت و دفاع از آرمان ها در نسل های بعد زنده بماند.این مسئله را می توان در روسیه دید.روس ها برای کشته شدگان خود در جنگ جهانی خود احترام بسیاری قائل هستند و در ایام سالگرد آن مراسم های بزرگی می گیرند ما که دفاع مقدس داشتیم و متفاوت با تمام جنگ های دیگر بوده است.رزمندگان ما در جبهه ها دفاعی مقدس مبتنی بر آرمان های دینی و الهی داشتند.به همین دلیل ما باید خیلی بیشتر از دیگران نسبت به شهدا رزمندگان دفاع مقدس خود احترام گذاشته و آن را به نسل های بعد منتقل کنیم.

عبادی ادامه داد:دفاع مقدس غیر از مسئله دفاع از وطن موضوع دفاع از دین الهی نیز بوده است و به همین دلیل باید به آن اهمیت بیشتری دهیم.آنچه که ملت را تا الان زنده نگه داشته و موجب شده هموار در مسیر بوده و راه را گم نکنند به دلیل ارزش های دفاع مقدس است.دفاع مقدس که موجب شده است روحیه جهاد دلاوری و سلحشوری را در ملت عزیز ایران زنده کرد.این روحیه به قدری تاثیر گذار بوده که می بینیم الان در واقع ملت ایران هنوز زنده است و در صحنه حضور داشته و هیچ وقت از مبارزه خسته نمی شود.ملتی که در فرهنگ خود رشادت و جهاد را داشته باشد هرگز بصیرت خود را از دست نخواهد داد و خواب خرگوشی آن را فرا نخواهد گرفت.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس اظهار داشت:ترس برای این ملت هیچ معنایی ندارد و سختی هایی چون تحریم و محاصره اقتصادی برای آنها بی اثر خواهد بود.خلاصه مطلب این است که دفاع مقدس و ارزش های آن ملت ایران شکست ناپذیر ساخت.از همین روست که باید ارزش های دفاع مقدس را زنده نگه داشته و آن را به نسل های آینده نیز برسانیم.تنها با این که می توانیم انقلاب و کشور خود را بیمه و دشمن را مایوس کنیم.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا