امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

دولت با پیشنهاد نیلی احمدآبادی، می خواهد فضای انتخاباتی مجلس آینده را حساس و گزینه دولتی خود را به مجلس تحمیل کند

دولت با پیشنهاد نیلی احمدآبادی، می خواهد فضای انتخاباتی مجلس آینده را حساس و گزینه دولتی خود را به مجلس تحمیل کند

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خاورستان: دولت با پیشنهاد نیلی احمدآبادی برعلیه مجلس توپخانه بسته و می خواهد گزینه های انتخابات مجلس سال آینده، را دولتی انتخاب کند.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی؛ حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی اظهارداشت: آقای نیلی احمدآبادی سوابق مدیریتی سنگین و قابل توجهی ندارد و این مهم شایستگی رای اعتماد مجلس را از وی می گیرد.

وی تصریح کرد: ایشان تنها به مدت چندماه سرپرست دانشگاه تهران بوده و طی این مدت شورای انقلاب فرهنگی نسبت به عملکرد ایشان حساس شده و خواستار استعفای وی از این سمت شده است.

وزیر سابق علوم، سابقه سیاسی نیلی احمدآبادی را تایید می‌کند

نماینده مردم بیرجند و درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: وزیر سابق علوم این را پذیرفته که به دلیل سابقه سیاسی و فتنه این فرد، ایشان بعنوان وزیر علوم معرفی نشود.

حجت الاسلام عبادی خاطرنشان کرد: آقای نیلی احمدآبادی مدیریت خوب و قوی ندارد و این رای اعتماد فضای کلی مجلس را پایین می آورد.

وی با بیان این‌که در دادن رای اعتماد به آقای نیلی احمدآبادی نظر نمایندگان شرط است، تصریح کرد: چه خوب بود جناب رئیس جمهور در این زمینه از نمایندگان پرس و جو و با آنها توافق می کرد چراکه این موجب قدرتمندی وزیر و زارت خانه علوم می شد.

نیلی احمدآبادی گزینه اصلی دولت برای وزارت نیست

نماینده مردم بیرجند و درمیان و خوسف در خانه ملت با طرح این سوال که چرا دولت بدون مشورت با مجلس افرادی را به عنوان وزیر معرفی می کند که دارای سبقه سیاسی هستند، گفت: ارزیابی کارشناسی سیاسی جناب آقای نیلی احمدآبادی گزینه اصلی وزارت نیست و دولت با این کار می خواهد هزینه های مجلس را بالا می برد.

دولت با رسانه های همسو با خودش بر علیه مجلس توپخانه بسته است

حجت الاسلام عبادی با بیان اینکه دولت با رسانه های همسو با خودش برعلیه مجلس توپخانه بسته و بر علیه مجلس کار می کند، اضافه کرد: دولت با این کار می خواهد فضای انتخاباتی مجلس آینده را حساس کرده و گزینه های انتخابات مجلس سال آینده، را دولتی انتخاب کند.

آقای روحانی می خواهد به بهانه رد کردن گزینه های پیشنهادی دولت، مجلس را متهم کند

وی با تاکید بر اینکه مجلس علاقه ای به ورود به حواشی ندارد، تصریح کرد: آقای روحانی می خواهند وارد حواشی شوند و مجلس را به بهانه رد کردن گزینه های پیشنهادی دولت متهم کنند.

بهترین راه انتخاب وزیر علوم، تعامل دولت با مجلس است

نماینده مردم بیرجند و درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی بهترین راه رسیدن به تعامل با دولت در تعیین وزیر برای وزارت خانه علوم را مشورت دولت با نمایندگان عنوان کرد و افزود: باید در این زمینه دولت مشورت و تعاملی با مجلس داشته باشد تا به تعاملی و نتیجه سازنده ای در این زمینه دست یافت.

حجت الاسلام عبادی تاکید کرد: دولت باید گزینه اصلی وزارت علوم را اول پیشنهاد می کرد تا وقت دولت و مجلس را بیش از این تلف نمی کرد، اذهان عموم نسبت به این موضوع حساس نمی شود و فضایی تندی بر جامعه حاکم نمی شد چراکه این دوستانه قابل حل بود.

نیلی احمدآبادی در حد وزارت خانه علوم نیست

وی با تاکید بر اینکه آقای نیلی احمدآبادی در حد وزارت خانه علوم نیست چراکه حداقل باید سمتی در وزارت خانه و یا معاون و مدیر کلی می داشت، خاطرنشان کرد: تصمیمات نپخته حاصل دستور مدیران بی تجربه است و مجلس در انتخاب این فرد باید پاسخگوی مردم باشد و هیچ گاه چنین انتخابی نخواهد کرد.

در فضای امروز مجلس، رای اعتماد به نیلی احمدآبادی غیرممکن بود

نماینده مردم بیرجند و درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در جامعه افراد توانمند، نخبه با سابقه مدیریتی بسیاری وجود دارند که شایستگی این سمت را در دولت دارند و باید این چنین افراد برای این سمت انتخاب شوند.

حجت الاسلام عبادی با اشاره به فضای امروز مجلس گفت: در فضای امروز مجلس، رای اعتماد دادن به آقای نیلی احمدآبادی غیر ممکن بود و من بعید می دانم ایشان فردا مورد تایید مجلس قرار بگیرد.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا