امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

دولت برای اتصال راه‌آهن سراسری بیرجند به وعده‌اش عمل نکرد

دولت برای اتصال راه‌آهن سراسری بیرجند به وعده‌اش عمل نکرد

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از وزارت راه به‌دلیل کندی عملکرد بزرگراه بیرجند ــ قاین گلایه‌مندیم گفت: عملیات اتصال راه‌آهن سراسری از گناباد کلنگ‌زنی شد اما از سمت بیرجند دولت به وعده‌اش عمل نکرد.

به گزارش دفتر روابط عمومی نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی حجت‌الاسلام سید محمدباقر عبادی شامگاه یکشنبه در جمع مردم در مسجد حضرت ولی‌عصر(عج) اظهار داشت: ملتی که استقلال داشته باشد هیچ کشوری نمی‌تواند به آن زور بگوید اما آن کشوری که استقلال نداشته باشد تحت سیطره قدرت‌های غرب و شرق قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه در مورد ساخت بزرگ‌راه بیرجند ــ قاین در چند وقت پیش از عملکرد وزارت راه رضایت داشته‌ام اما اکنون به‌خاطر کندی در این باره گلایه داریم افزود: در برخی مسائل گلایه‌هایی از مسئولان و وزارت‌خانه‌ها داریم اما سعی کردیم آنچه را از دستمان برمی‌آید انجام دهیم و به‌دنبال حق مردم استان باشیم.

نماینده مردم شهرستان‌های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: سال گذشته عملیات اتصال به راه‌آهن سراسری از طرف گناباد کلنگ‌زنی شد اما از طرف بیرجند دولت به وعده‌اش عمل نکرد که امیدواریم در این زمینه دولت به وعده‌اش عمل کند و توقع ما از دولت به‌عنوان نماینده مردم بسیار بالاست.

عبادی با ابراز اینکه در رابطه با بنیاد مستضعفان نیز در سال‌های  اخیر سعیدی‌کیا همکاری‌هایی داشته‌اند اما توقع ما از بنیاد مستضعفان بیشتر از این بوده است افزود: برای محله شمال شهر بیرجند نیز زمینی مشخص شده تا در آن مرکز درمانی ساخته شود.

وی خاطرنشان کرد: از جمله اقداماتی که در طول سال‌های گذشته در استان صورت گرفته، ساخت بیمارستان رازی و حضرت ابوالفضل العباس(ع) است که از تجهیزات بسیار بالایی برخوردار هستند و برای استان نیز بسیار قابل ارزش است.

عبادی افزود: امروز مردم به‌شدت تحت فشار اقتصادی قرار دارند ولی به‌امید خدا در آینده رشد تورم کاهش پیدا می‌کند بخشی از تورم کنونی به‌خاطر تحریم‌ها و بخشی دیگر به‌خاطر بی‌تدبیری‌های دولت است.

وی با بیان اینکه این استقلالی که الآن داریم و بهای آن را با تحریم می‌پردازیم، نعمت بزرگی است متذکر شد: اگر برای این استقلال هزینه‌ای می‌پردازیم ارزش دارد زیرا اگر استقلال نداشته باشیم مستکبرین هر زمانی هر بلایی که بخواهند می‌توانند به سرمان بیاورند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا