امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

دولت سامانه ثبت حقوق مقامات را راه اندازی کند

دولت سامانه ثبت حقوق مقامات را راه اندازی کند
نماینده مردم بیرجند در مجلس خواستار راه اندازی سامانه ثبت حقوق مقامات براساس مصوبه مجلس شد.
به گزارش دفتر روابط عمومی نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین سید محمدباقر عبادی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، ۳ مردادماه) مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه موضوع ورود دادستان به عنوان مدعی العموم به بسیاری از بخش ها اقدام خوبی است، گفت: امیدوارم این کار به صورت گسترده انجام شود چرا که شرق کشور از جمله خراسان جنوبی به شدت از بی آبی رنج برده و خشکسالی در آن فراوان است.

نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه وزرای نیروی متعددی به این منطقه آمده و شعار داده اند که درباره خشکسالی منطقه مطالعه می شود اما اقدام عملیاتی انجام نداده اند، افزود: دادستان کل کشور می تواند به این کوتاهی هایی که انجام شده ورود کند و وزیر فعلی و وزرای سابق و اسبق را احضار کند و به عنوان مدعی العموم از آن ها بپرسد که چرا در بحث انتقال آب و تامین آب استان خراسان جنوبی کوتاهی کرده اند.

عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هرچه تذکر داده شده و سوال و استیضاح مطرح می شود به جایی نمی رسد.

این نماینده مردم در پایان خواستار راه اندازی هرچه سریع تر سامانه شفافیت حقوق شد که مجلس آن را مصوب کرده است.

منبع: خانه ملت

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا