امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

ديدار نماينده مردم بيرجند در مجلس با وزراي نيرو، صنعت و مديرعامل بانك كشاورزي

ديدار نماينده مردم بيرجند در مجلس با وزراي نيرو، صنعت و مديرعامل بانك كشاورزي

حجت الاسلام عبادي در يادداشتي در كانال تلگرامي خود به دیدارهای روز گذشته با دولتمردان اشاره کرد و گفت: در این دیدارها بر جذب تسهیلات برای طرح توسعه کویرتایر و سیمان باقران گفتگوهایی نیز صورت گرفت.

 

. به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامیT حجت الاسلام سید محمدباقر عبادی طی یادداشتی در کانال تلگرامی خود نوشت:

بسمه تعالی : با آرزوی قبولی اعمال و تبریک فرارسیدن ماه رمضان صبح امروز(سه شنبه ۱۸ خردادماه جاری) با آقای مهندس نعمت زاده وزیر صنعت پیرامون وضعیت بغرنج صنایع و همچنین  کویرتایر و بدهی خودروسازان به آن و نیز در مورد طرح توسعه کویر تایر و فاینانس چین برای توسعه آن مذاکره کردم؛ خدا را شکر بد نبود در مورد طلب کویرتایر از خودروسازان قول پیگیری دادند و تخمین زدند ظرف چند ماه آینده مشکل حل شود، در مورد طرح توسعه کویرتایر و فاینانس چین نیز قول پیگیری دادند امید که تسریع شود.

البته در مورد سیمان باقران و مشکل سرمایه در گردش نیز صحبت شد؛ پیشنهاد ایشان این بود که با توجه به اینکه سیمان باقران وام فراوان گرفته افزایش سرمایه روش بهتریست ولو زمان بیشتری ببرد.

دو روز است که به اتفاق مدیرعامل محترم سیمان باقران به بانک کشاورزی میرویم برای پیگیری بیست میلیارد تومان وام برای سرمایه در گردش باتوجه به اینکه کارخانه به مراحل پایانی نزدیک میشود.

امروز با مدیرعامل بانک کشاورزی مذاکره داشتیم شرایطی را برشمرد که برای  سیمان باقران ممکن نبود گویا نام اقتصاد مقاومتی را  اصلا نشنیده بود ومفهوم بیکاری را درک نمیکرد.

سید محمدباقر عبادی

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا