امام خامنه ای(مد‌ظله‌العالی): کسانی که معتقدند برای پیشرفت کشور باید به غرب پناه برد، عقل خود را باخته‌اند زیرا عقل می‌گوید باید از تجربه‌ها درس گرفت.

دکتر ستاری؛معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور امروز صبح برای بازدید از مراکز علمی و تحقیقاتی، وارد استان خراسان جنوبی شد

دکتر ستاری؛معاون علمی و فناوری رییس‌جمهور امروز صبح برای بازدید از مراکز علمی و تحقیقاتی، وارد استان خراسان جنوبی شد

دکتر ستاری برای بازدید از مراکز علمی و تحقیقاتی و دیدار و گفتگو با روسا و اساتید دانشگاه‌ها و استعدادهای برتر و نخبگان استان خراسان جنوبی صبح امروز وارد این استان شد.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده مردم شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به نقل از

مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری رییس جمهور، دكتر سورنا ستاری و هیات همراه صبح امروز در سفر به استان خراسان جنوبی، ضمن استقبال مدیران ارشد و مسئولین محلی به دیدار و گفت‌گو با روسا و اساتید دانشگاه‌های این استان پرداختند.

بر اساس این گزارش معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در ابتدای این سفر به با حضور در جمع اعضای کارگروه‌های تخصصی و اعضای شورای علمی بنیاد نخبگان استان دیدار و گفت‌گو می‌کند.

همچنین بازدید از دانشگاه‌ بیرجند، سه آزمایشگاه مورد حمایت معاونت علمی و فناوری، بازدید از دستاوردهای فناورانه پارک علم و فناوری استان خراسان جنوبی و نمایشگاه این پارک از دیگر برنامه های معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در سفر به استان خراسان جنوبی است.

در پایان این سفر نیز دکتر ستاری در نشست با استاندار، اعضای کارگروه پژوهشی و تحول اداری، روسای دانشگاه‌ها و پارک‌های علم و فناوری و برخی از منتخبین و برگزیدگان کارآفرین استان به جمع‌بندی این سفر خواهد پرداخت.

خاطر نشان می‌شود؛ در این سفر دکتر علی وطنی، معاون توسعه فناوری، دکتر شیخ زین‌الدین، معاون نوآوری و تجاری سازی فناوری، دکتر محمد حسن عصاره، دبیر ستاد توسعه و فناوری گیاهان دارویی و طب سنتی، دکتر حسینعلی بهرامی، دبیر ستاد توسعه فناوری آب، فرسایش و خشکسالی و مهندس یوسف آرمودلی، دبیر ستاد توسعه فناوری انرژی‌های نو معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دکتر فتح الله امی، مدیر کل امور استان‌ها، پرویز کرمی، مشاور معاون علمی و فناوری و امیر حسین کاظمی، رئیس دفتر،  دکتر ستاری را همراهی می‌کنند.

ارسال یک دیدگاه

تمام حقوق این وبسایت متعلق به نماینده مردم شریف شهرستان های بیرجند، درمیان و خوسف درمجلس شورای اسلامی است. استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

بازگشت به بالا